Кращі привітання на Обрізання Господнє

Гарні привітання на Обрізання Господнє, українською мовою, в прозі.

У день Обрізання Господнього бажаю миру за вікном і щастя в будинку, щирих молитов і благодаті в сім’ї, світлих надій і взаємних почуттів, щедрості душі і милосердя, великої радості і міцної віри.

Вітаю зі святом – Обрізання Господнє! В цей боговгодно свято бажаю всім пам’ятати про свою людську початку і прийнятті панове у всіх його проявах. Нехай чистими будуть ваші душі, світлом і блаженством наповнене життя! Любові, достатку, доброти і досконалості!

Вітаю зі святом Обрізання Господнього. Бажаю завжди знаходити світлий шлях навіть в найпохмуріший день, бажаю щиро любити і всією душею сподіватися на світ, удачу, благо і добро. Нехай Господь буде з тобою, нехай щастя наповнює твоє серце.

У день обрізання Господнього бажаю світлих надій душі і благих прагнень серця, небесної допомоги в скрутну хвилину і доброї удачі, щирого щастя і чистої любові, міцної віри і розсудливості.

У день Обрізання Господнього побажати хочу чистих думок і благих цілей, великих прагнень і добрих справ, безсумнівною честі і бравого гідності, чуйного серця і щасливою душі, щасливої ​​дороги і щирої радості.

У день Обрізання Господнього бажаю ніколи не втрачати віри в Бога і завжди берегти в серці надію на благо. Нехай в твоєму житті буде мир і радість, нехай у твоїй родині всі будуть щасливі і здорові, нехай у твоїй душі живе доброта і щедрість.

Дивіться також: