Кращі привітання на Святки

Гарні привітання на Святки, українською мовою, в прозі.

Вітаю від душі і бажаю веселих і добрих Святок. Нехай буде життя благодатною, нехай буде велике бажання ділити радість і любов з близькими людьми. Щиро бажаю затишку в домі і на серце, нехай буде завжди відкрита до щастя і добра вхідні дверцята.

Вітаю зі Святками і бажаю щиро від найяскравішої зірки до самої тихої води великого щастя і везіння, вірного благополуччя і світлої любові, радісних свят і міцного здоров’я всієї сім’ї, доброго достатку і щирою надії.

Ось і настали Святки. Бажаю веселих пісень, добрих гостей, затишного будинку, щедрого столу, дружних колядок і щирих молитов. Нехай ця пора нагадає про великий і святий подію, нехай кожен прославляє народження Христа, нехай душа кожного рветься здійснювати справи милосердя і чистої любові.

Дякуйте поява Ісуса на Землі, живіть з радістю і надією. Бажаю яскравих і веселих свят, любові і блага, миру і удачі, здоров’я та сил, достатку і чудес. Нехай рум’яними будуть щоки, бадьорим тіло і щасливим серце.

Дні після Різдва називаються святими. У ці 12 днів гулянь бажаємо вам веселих свят, приємних зустрічей і, за традицією, здійснення задуманих бажань!

Вітаю з Святками. Нехай цей веселе свято наповнить твою душу приємними емоціями і нехай ти проведеш його так, щоб було що згадати і щоб враження від нього зігрівали тобі душу холодними зимовими вечорами.

Весь народ православний святкує в ці дні прихід на землю Ісуса Христа. Нехай же разом з ним в кожен будинок прийдуть божественна благодать, смиренність, достаток, любов, мир, благополуччя, добрі вісті, гарний настрій і сімейне поповнення. Бажаємо, щоб Святки пройшли весело і в колі найрідніших людей. Зі святами вас!

Нарешті настав самий веселий і завзятий православне свято – Святки! Бажаю всім, щоб у ці радісні дні ваш будинок кипів від хороших новин, стіни здригалися від дзвінкого сміху, колядки співали від щирого серця, а всі ваші найпотаємніші бажання здійснювалися! Нехай віра у вашому серці буде міцною, благополуччя в родині міцним, а відносини – щасливими!

Приходять Святки, сонце повертається і з кожним днем ​​стає все більше дня і менше ночі. Починається час, з якого наші предки відраховували пробудження світу від сну. Радісного настрою і щасливого святкування в компанії друзів і рідних.

Бажаю вдалого катання на санчатах та везіння в перевезенні з їх допомогою улюблених людей і дорогих подарунків. Нехай вивернутий кожух не повний, а маска не замаскує справжніх намірів. Бажаю, що б зустрічали вас щедрістю, гідної однойменного вечора, а не бормотаньем «свят-свят-свят».

Дивіться також: