Привітання з днем ​​народження дружині брата (невістці) в прозі

Чудову жінку, чудову дружину мого братика вітаю з днем ​​народження. Бажаю приємного здивування і доброго захоплення від кожного дня життя, бажаю неймовірної краси і жіночої чарівності, бажаю скоєних талантів і великих ідей в будь-якій творчості, бажаю безсумнівного щастя і блага в сім’ї.

Милу і чудову дружину мого брата вітаю з днем ​​народження. Бажаю щирих емоцій і приємних подарунків життя, великого успіху на шляху до цілям і бравих перемог, прекрасного настрою і великого щастя душі без єдиного сумніву.

Милу і чудову дружину мого братика я вітаю з днем ​​народження. Бажаю залишатися завжди такою ж доброю і красивою, чудовою і неповторною. Нехай життя дарує масу веселих вражень, нехай у твоїй душі не буде сумнівів і смутку, нехай у тебе завжди виходить відмінно поєднувати улюблену роботу, клопоти по господарству і чудовий відпочинок в колі сім’ї.

Вітаю з днем ​​народження милу дружину мого брата. Бажаю веселих свят душі і ароматних квітів без приводу, безсумнівного благополуччя і сімейного затишку, барвистих і щасливих сюжетів життя, домашнього затишку і тепла рідних сердець, бездоганної краси та багатства внутрішнього світу.

Дорога зовиця, прийми наші щирі вітання з твоїм персональним святом! Здоров’я, душевної гармонії, гостинного дому та сімейного щастя.

Вітаю з днем ​​народження чарівну дружину мого брата. Побажати хочу світлих і добрих днів, радісних і пам’ятних подій, бравих і незламних успіхів, красивих і прекрасних ідей, безсумнівною і доброї удачі, сімейного щастя і блага.

Дивіться також: