Привітання дружині з 40-річчям в прозі

Гарні привітання дружині з 40-річчям українською мовою, в прозі.

Дорога дружина, вітаю з твоїм 40-річчям. Бажаю тобі яскравого світла в великих справах і великого успіху у всіх ідеях, радісного настрою і вільного польоту душі, вічного відчуття щастя, прекрасного настрою і удачі.

Улюблену і рідну дружину вітаю з 40-річчям. Дорога, ти божественна і прекрасна, добра і мила, красива і неповторна, успішна і весела, так залишайся, такий, моя зірка, завжди. Бажаю тобі здоров’я, удачі, вічного щастя і радісних емоцій.

Мила дружина, вітаю тебе з днем ​​народження. Нехай в твої 40 років буде багато добра в житті і блага, нехай кожен день веселим буде і насиченим, нехай кожна справа вінчається успіхом і найкращим результатом, нехай твоє серце безустанно б’ється в ритмі щастя і радості.

Дорога моя дружина, в твої чудові 40 років я щиро тобі бажаю радісно і красиво почати цей рік життя, заповнити сторінки своєї книги рядками великих успіхів і ілюстраціями чудесних подій. Мила, нехай будуть зміни тільки на краще, нехай до запаморочення доводить щастя і любов.

Рідна, вітаю тебе з 40-річним ювілеєм! Ти моя найкрасивіша і найулюбленіша дружина у всьому всесвіті! Бажаю тобі більше посмішок і приголомшливих вражень. Нехай виповнюється задумане, щастям світяться очі, міцним буде здоров’я і безхмарним життя. Дуже хочу, щоб тебе оточувало тільки хороше, добре і прекрасне. Люблю тебе мила!

Інші привітання