Привітання з днем ​​народження дружині брата (невістці) в прозі

Знаходити ціле море задоволення в найменшій крапельці, розшукувати сліпуче сяйво в кожному промінці; затишку, тепла і гармонії в кожній пушинки. Будь прекрасною, здоровою, спокійною, багатою і щасливою. З Днем народження, люба!

Чудову і милу дружину мого брата привітаю з днем ​​народження. Від щирого серця бажаю здоров’я всієї сім’ї і благополуччя, великого успіху в справах і високих досягнень, чудових ідей і творчих задумів, достатку в домі і світлого затишку.

Чудову дружину мого брата я вітаю з днем ​​народження. Бажаю бути незрівнянної і завжди прекрасною, неймовірно красивою жінкою і надзвичайно чудовою господинею, бажаю сімейного щастя і затишку в домі, виконання заповітних бажань і згасає любов.

Чудову дружину мого брата вітаю з днем ​​народження. Від щирого серця хочу побажати вічного чарівності і краси, блискучих ідей і веселих свят душі, сімейного щастя і вірного блага, відмінного достатку і поваги оточуючих, міцного кохання близьких і безсумнівною удачі в справах.

Чудову жінку і прекрасну дружину мого брата я вітаю з днем ​​народження. Нехай сімейне життя обходиться без драм і розчарувань, нехай в будинку завжди горить вогонь любові і панує атмосфера взаєморозуміння. Бажаю жити, як в казці, дарувати щиру любов близьким і ніколи не ховатися під маскою.

Чудову жінку, чудову дружину мого брата вітаю з днем ​​народження. Бажаю завжди бути задоволеною своїм життям, постійно наповнювати сімейне вогнище радістю і щастям, щиро любити і ніколи не втрачати віри в свою мрію.

Чарівну дружину мого братика вітаю від душі з днем ​​народження. Бажаю безмежного світу фантазій і нескінченних просторів щастя, великих можливостей в житті і блискучих перспектив, впевненого блага сім’ї та високого достатку в домі, виконання заповітних бажань і щирої любові чоловіка.

Вітаю з днем ​​народження милу і добру дружину мого брата. Хочу побажати світлих моментів в житті і добрих надій, великого щастя для сім’ї і блага, щирих почуттів для душі і яскравих вражень. Нехай життя радує любов’ю близьких і турботою рідних.

Чудова жінка, прекрасна дружина мого брата, прийми вітання та добрі побажання в свій день народження. Нехай буде широким і перспективним поле твоєї діяльності, нехай буде високою і нестримної хвиля твого щастя, нехай буде чистим і ясним небо над головою, нехай залишається завжди дружною і міцною твоя чудова сім’я.

Чудову дружину мого брата вітаю з днем ​​народження. Бажаю жити з доброї вірою в чудеса і з високими прагненнями до блага. Нехай в сім’ї завжди панує гармонія і радість, нехай твої золоті руки і чуйне серце забезпечують домашній затишок, нехай у тебе не буде в житті похмурих днів, нехай тільки щастя наповнює твоє серце, нехай тільки доброту випромінює твоя душа.

Дивіться також: