Короткі привітання з днем ​​народження дружині від чоловіка в прозі

Гарні короткі привітання з днем ​​народження дружині від чоловіка, українською мовою, в прозі.

Люба, вітаю з днем ​​народження. Бажаю тобі незвичайною удачі, чудового настрою, чудового самопочуття, насичених і щасливих буднів, радісних і веселих вихідних.

Дорога моя, з днем ​​народження тебе! Життя чоловіка набуває сенсу тільки поруч з жінкою, вона наповнюється любов’ю, гармонією і турботою. Нехай у нас все так і буде.

Жёнушка рідна, з днем ​​народження. Бажаю тобі сонячного світла в душі і щирого кохання в серці, чудового настрою, чарівною краси і великої удачі!

Дорога й кохана дружина, з днем ​​народження тебе. Бажаю тобі бути прекрасною богинею всього мого життя, чудовою господинею і неповторною жінкою.

З днем народження, дружина. Моя дружина — це Ж еланная, Е дінственная, Н еповторімая і А нгельскі мила жінка, завжди залишайся такою і при всьому при цьому будь щасливою.

З Днем народження! Дорога дружина, бажаю тобі побільше шуб, туфель, суконь, сумок і брязкалець — подругам на заздрість.

Мила, з днем ​​народження. Бажаю жити в мажорній тональності щастя і везіння, бажаю завжди залишатися моєї самої дивовижною дружиною.

Рідна, кохана, єдина і неповторна дружина, вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю тобі багато любові, щастя, благополуччя і здійснення мрій! Обожнюю тебе!

З днем ​​народження, моя ластівка. Бажаю завжди залишатися божественно красивою і ангельски милою. Кохана дружина, будь щаслива, весела, імпульсивна і успішна.

З днем ​​народження, мила жёнушка. Бажаю тобі завжди залишатися красивою і чудовою, бажаю у всьому мати успіх і летіти до мрії на всіх парах.

Дорога й кохана дружина, вітаю з днем ​​народження. Бажаю тобі великого щастя і вічного свята душі, сімейного благополуччя і достатку, гарного настрою і великих успіхів у будь-яких справах.

Моя чудова дружина, в твій день народження я побажаю тобі море насолоди і задоволення, острови везіння і нашої любові.

З днем ​​народження, моя чарівна і чудова дружина. Нехай на твоєму шляху тягнуться квіткові галявини і дзвінко співають птахи, нехай моя любов тебе гріти й не дає згаснути наше щастя.

Дорога женуленька, вітаю з днем ​​народження. Залишайся завжди найщасливішою, бажаною, коханою, чарівною, прекрасною, доброю, красивою, успішною, рішучої і найріднішої.

Мила, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю своїм талантом і впевненістю завжди добиватися свого, взявши на поміч мені підтримку і вірну любов. Будь завжди дивна і прекрасна.

Мила, в твій день народження бажаю блиску чарівності і краси, відчуття свободи і радості. Будь завжди в епіцентрі щасливих подій і в центрі уваги хороших людей.

Інші привітання