Привітання з днем ​​народження директору в прозі

Дорогий мій керівник! Вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю тобі шановний начальник, щоб головними гостями в твоєму домі була удача і затишок, щастя ходило за тобою по п’ятах, любов ніколи тебе не покидала, а здоров’я залишалося стабільно хорошим! А ще бажаю тобі мій бос, просування по кар’єрних сходах, професіоналізму, творчого потенціалу і розвитку! Будь як завжди справедливим, чесним і щедрим.

Шановний директор! Прийміть вітання з днем ​​народження! Ви як справжній капітан, який стоїть біля штурвала нашого колективу-корабля. Бажаю Вам не знати стихійних лих, нехай світ перебуватиме на роботі і вдома. Здоров’я і щастя Вам!

З днем ​​народження, шановний директор. Бажаю завжди відповідати статусу бравого і кращого начальника, бажаю чіткого керівництва і людьми, і справою, бажаю високих досягнень і перспективних планів, бажаю особистого достатку, щастя і любові.

Вітаю з днем ​​народження чудового директора. Щиро бажаю для всіх і завжди залишатися шанованою і улюбленою начальником, вміти в будь-якій ситуації проявити свій професіоналізм і толерантність душі, постійно домагатися переможних вершин успіху і зберігати в серці ключ від свого щастя.

Дорогий директор, життя вже і так нагородила вас сократовским розумом і чарівністю Аполлона, але все-таки, дозвольте від усього колективу привітати вас з днем ​​народження. Ми хочемо побажати Вам, щоб ваше життя нагадувала класичну кінострічку: веселий, хороший фільм з інтригою і прекрасної розв’язкою. Зі святом!

З днем ​​народження, чудовий і дорогий наш директор. Від щирого серця бажаю бравих сил для роботи, чуйного керівництва колективом і трудовим процесом, щирої поваги колег і всіх співробітників, щасливих надій на все хороше, і обов’язкової присутності доброї удачі, любові і блага в житті.