Привітання з днем ​​народження директору в прозі

Ви втілюєте в собі все те, що повинен мати сучасний керівник. Ви розумні, винахідливі, добрі і суворі одночасно і справедливі. Ми від щирого серця вітаємо Вас з днем ​​народження і бажаємо подальшого просування по кар’єрних сходах, щастя і здоров’я!

Шановний директор, прийміть наші щирі вітання! Доля вже нагородила Вас гострим розумом, лідерським якостями і чудовим талантом керівника. Бажаємо, щоб ці подарунки впевнено вели Вас до ще великим життєвим досягненням, успіху і благополуччя.

Дорогий директор, від душі вітаю Вас з днем ​​народження. І хоч весь світ обійди, начальника краще, ніж Ви, годі й шукати. Бажаю Вам ніколи не втратити запалу до роботи, чудових якостей керівника, прагнення до успіху і впевненості в перемозі. Бажаю відмінною погоди від синоптиків, добрих гороскопів від астрологів і дарунки від долі.

Шановний начальник, золотий наш директор, вітаю від душі Вас з днем ​​народження. Бажаю завжди жити в повному достатку щастя і можливостей, бажаю плідної роботи та значних вершин успіху в діяльності, бажаю бадьорості душі і світлої любові серця. Нехай в діяльності Вам не буде рівних, нехай в житті Вам вдається бути завжди на висоті.

Чудового директора, начальника великої справи вітаю від душі. У Ваш день народження нехай стануть реальністю все бажання і надії, нехай піднесуть приємні сюрпризи близькі люди і відданий колектив. Бажаю Вам плисти за течією удачі і благополуччя, гойдатися на хвилях любові і успіху.

Вітаємо шановного директора з днем ​​народження і бажаємо успішного ведення справ, приємних і коректних партнерів, професійної команди, удачі і успіхів, як в роботі, так і в сім’ї. Нехай все задумане виходить на загальне задоволення і вигоду.

З Днем народження! Бажаю Вам, як-якнайбільше відпочинку, відданих товаришів, чудової родини. Щоб на роботі ви були не тільки прикладом, а й другом. Добре вам настрою і звершення всіх справ.

З днем ​​народження, наш дорогий директор. Бажаємо завжди бути в світлі добрих новин, чудових людей, приголомшливих ідей, неймовірних успіхів. Нехай Вам вдається встигати бути і бравим нашим капітаном, і важливим людина для своєї сім’ї, якого всі люблять і поважають.

Найвпливовішого директора і чудового начальника я вітаю з днем ​​народження. Нехай усі Ваші ідеї успішно здійснюються, нехай всі Ваші прогнози неодмінно збуваються, нехай всі Ваші цілі в обов’язковому порядку досягаються, нехай всі Ваші мрії швидко і легко виконуються.

Шановний керівник, прийміть наші вітання з нагоди Вашого дня народження! Бажаємо Вам успіху, безліч перемог, поваги оточуючих, визнання заслуг. Будьте здорові й улюблені.