Привітання з днем ​​народження директору в прозі

З днем ​​народження, чудовий начальник і просто хороша людина. Хай не згасне промінь Вашого потенціалу, нехай не зникнуть перспективи з горизонту діяльності, нехай не убуде Ваших сил, нехай новий день починається з новими прагненнями, а завершується новими перемогами.

Вітаю з днем ​​народження Вас, шановний директор. Від душі бажаю бравих сил і чудових ідей, успішної діяльності та поваги підлеглих, сімейного блага і особистого щастя, високих досягнень у роботі і великих життєвих перемог.

З днем ​​народження, шановний директор. Бажаю бути шанованим і успішним начальником, добрим і вірним другом, хорошим і щирою людиною. Нехай в житті буде ясна погода і чудовий настрій, нехай в серці буде щастя, а в діяльності – натхнення.

З днем ​​народження, дорогий директор, бравий начальник і наш вірний командир. Бажаю Вам міцних сил і довгих років щастя, бравих ідей і блискучих перспектив, щирої поваги і пошани, неодмінною радості і великої удачі, благополуччя в домі і світу в сім’ї.

Дорогий наш директор, щиро вітаємо вас з днем ​​народження! Бажаємо, щоб вас завжди наздоганяла карма у вигляді фантастичного успіху, нев’янучого щастя, постійно зміцнюється здоров’я. А ще бажаємо, щоб вас засудили до довічного ув’язнення в полоні любові, тепла, затишку і, звичайно ж, достатку!

Пишного директора, бравого начальника вітаю з днем ​​народження. Побажати хочу великих перемог і незламного успіху в справах, цікавих ідей і вигідних пропозицій, легкої роботи і відмінного достатку, сімейного блага і щастя в душі, щирої поваги і добрих емоцій.

З днем ​​народження, шановний і дорогий начальник. Бажаю Вам залишатися впевненим в собі і щасливою людиною, успішним і процвітаючим діячем, шанованим і відмінним директором, вірною опорою і підтримкою для близьких людей. Бажаю Вам доброго здоров’я, благополуччя і оптимізму.

Чудового директора вітаю з днем ​​народження. Бажаю, щоб посаду начальника не доставляла зайвого клопоту і турбот, щоб діяльність забезпечувала високий достаток життя і гарний настрій, щоб удача була Вашим вірним союзником, щоб удома Вас завжди чекала затишна і тепла атмосфера щастя.

Чудового начальника вітаю з днем ​​народження. Від щирого серця бажаю Вам здоров’я і удачі, міцних сил і високих успіхів, безсумнівного поваги і благополуччя життя, чудових ідей і великих можливостей, світлих перспектив і вірного щастя.

Вітаю з днем ​​народження чудового начальника. Хочу побажати безсумнівних і впевнених руководительских здібностей, загальної поваги і заслуженого успіху, перспективного майбутнього і щасливого сьогодення, високого достатку в житті і стабільного благополуччя. У директора повинна бути презентабельна і швидка машина, затишний і шикарний будинок, вірна і надійна підтримка, високий статус і твердий характер, так нехай все це, безумовно, буде у Вас.