Привітання з Днем Народження 55 років

Вітаємо з іменинами, з 55-ти річним ювілеєм! Бажаємо – захоплення, посмішок, гарного настрою. Нехай по життю абсолютно все складається так, як думає. Барвистих вражень, прагнення до вдосконалення і поліпшення себе і навколишнього. Бажаємо життя без потреби, безліч можливостей і сонця в душу!

Вітаю з прекрасним ювілеєм. Бажаю в 55 років відчути неймовірний приплив сил і радості, завжди слухати своє серце і йти на його заклик, довіряти своїй інтуїції, яка неодмінно виявиться вірною і точною. Нехай характер як і раніше прикрашає твердість і скромність, нехай життя додає блиск щастя і любов.

Така чудова, красива і весела дата! Краса не зблякла, бадьорість збережена, сил повно, а до всього цього багатства додається ще і просто неоціненний життєвий досвід! Вітаємо з цієї кругленькою датою! Бажаємо наступні півжиття прожити радісно, ​​весело, з піснею на устах! Ніколи не сумувати, дружити зі спортом, підтримувати дітей і возитися з онуками, передавати їм свою життєву мудрість і величезну любов! Нехай ви будете кохані і бажані!

Вітаю з ювілеєм. Бажаю, щоб Ваше серце було налаштоване на оптимістичну хвилю, щоб Ваше життя складалася з добрих і щасливих моментів. І нехай в 55 років хочеться жити і мріяти, любити і сподіватися, радіти і посміхатися.

Вітаю з 55-річчям і від щирого серця бажаю благополуччя і миру, душевного тепла і серцевої відради, чарівності зовні і краси всередині, достатку в домі і удачі на шляху, щасливих буднів і чудесних свят.

Бравий свято – 55 років, як дві п’ятірки за успіх і доблесть. Вітаю з ювілеєм і бажаю здоров’я, бадьорості, удачі, достатку, краси, любові, благополуччя, відради і везіння. Бажаю на порозі частих бажаних гостей, а в будинку – щастя і затишку.

Вітаю з 55-річчям і хочу побажати бути молодий птахом, яка вільно ширяє в небі щастя і гріється в сонячних променях успіху. Нехай дві твоїх п’ятірки забезпечать тобі відмінний настрій і відмінне здоров’я.

Від душі вітаю з 55-річчям, з ювілеєм великих можливостей і частих свят душі. Бажаю відчувати себе на тверду п’ятірку, бажаю і виглядати чудово. Нехай цей чудовий вік подарує масу користі від кожної справи, справжню прагнення їхньої душі і безмірне щастя для доброго Вашого серця.

Від щирого серця вітаю з 55-річчям і хочу побажати відчувати себе відмінно в цьому віці, дихати повітрям щастя і кожен день зустрічати з натхненням душі. Нехай в щоденнику завжди стоять дві тверді п’ятірки за теорію і за практику успішної і благополучного життя!

У Ваші 55 років від щирого серця бажаю, щоб Ваш колодязь завжди був сповнений чистої водиці, щоб Ваша стежка постійно вилася стрічкою блага і щастя, щоб Ваша пісня звучала дзвінко і довго, щоб Ваше життя не знала жодного марного дня.

Дивіться також: