Привітання з Днем Народження 55 років

Зі святом тебе, тату. Сьогодні твій День Народження і красива дата, адже не кожен день тобі виповнюється цілих 55 років. Нехай же твої бажання і мрії втіляться в реальність, якщо вони не встигли, і нехай кожен день буде сонячним, а хмари і біди тримаються подалі. Вітаю тебе!

Улюблена мамуля! Вітаю тебе з 55летнім ювілеєм, моя дорога відмінниця! Ти отримала дві п’ятірки – за створення такої сім’ї, як наша і жіночу реалізацію в цілому. Дуже люблю тебе і бажаю стає з кожним роком все молодше і красивіше. Будь здорова, весела і харизматична весь свій життєвий шлях, адже ти з цим завжди легко справлялася. Вітаю.

П’ять років тому відгримів твій півстолітній ювілей, але хіба це означає, що «красивих» цифр більше не буде? З Днем Народження колега, з двома п’ятірками в твоєму віці. Нехай же ще п’ять років, до наступного ювілею, все в твоєму житті і кар’єрі тільки поліпшується.

55 – не така вже й велика дата, якщо душа молода, а тіло повно енергії. Так нехай же в твій 55-річний ювілей, дорога матуся, ти зможеш відчувати себе на 17, виглядати на 20 з невеликим, а міркувати розсудливо і правильно, як і годиться жінці в самому прекрасному віці. Нехай посміхається тобі удача і обходить стороною біда.

Подруга моя, ось я верб тим, хто намагається переконати тебе соромитися віку. Немає нічого більш чудового, ніж святкувати черговий ювілей і День Народження, адже не кожен рік тебе виповнюється 55 років. Відомо, що жінка красива завжди, нехай же твоя краса завжди радує всіх твоїх друзів і тебе саму.

Улюблена моя матуся, твій вік сьогодні – це дві гарні цифри «5», що означає … тільки рядок в паспорті і більше нічого. О, ще те, що ми сьогодні будемо святкувати твій ювілей. Вітаю і бажаю тобі, щоб всі твої бажання збулися.

Дорога мила сестричка! Ти – моя радість, моє дитинство, юність і зрілість. Вітаю тебе, молодицю, з твоїм ювілеєм, найпрекраснішою цифрою. Для мене ти як і раніше молода дівчина, школярка, з якою ми бігали по двору, прикривали один одного перед батьками і ділилися дівочими секретами. Бажаю тобі бути щасливою кожну секунду твого життя! Міцно цілую.

Дивіться також: