Привітання з 30-річчям (з днем народження) в прозі

30 років – вік, якого багато хто боїться. Він відокремлює молодість від зрілості. Якщо вчора можна було ще послатися на те, що все попереду, то сьогодні волею-неволею починаєш переосмислювати прожиті роки. Так нехай все, що в житті було хорошого, лише примножиться, невірні кроки залишаться в минулому, а в майбутньому завжди супроводжує удача. Маючи три десятка за плечима, вже можна відрізнити добро від зла, помилкові ідеали від справжніх. Сьогоднішній твій ювілей тим і хороший, що можна ще все виправити – велика частина життя попереду. Бажаю, щоб вона була прожита щасливо.

Вітаю з ювілеєм. У твої 30 років я бажаю життя, повної грандіозних планів, феєричних подій, неймовірних успіхів і величезних фінансів. Нехай на душі буде вічний травень, шлях справи ладяться в кар’єрі, особистих інтересах і любові.

Вітаю з ювілеєм і в твої прекрасні 30 років бажаю солодкого життя, немов мед. І нехай в цьому житті буде багато днів релаксу і гармонії, а також багато свят шуму і веселощів. А ще бажаю тобі з удачею бути завжди на «ти», в успіху не знати рівних, кожен день зустрічати і проводити з посмішкою, щастям і радістю!

Вітаю з 30-річчям. Ну що можна побажати в цю чудову дату, прекрасну пору сил, впевненості, краси, прагнень і бажань. Я побажаю тобі завжди викручуватися з будь-якої ситуації і перемагати в будь-який сутичці з самою долею. Нехай мрії серця стають реальністю, а життя нехай з кожним днем ​​стає все солодший і солодший.

Вітаю з ювілеєм і в чудову пору молодості і сил хочу побажати, щоб в твої 30 років кожен день тебе чекали 30 грандіозних успіхів, 30 щасливих подій, 30 виконаних бажань, 30 веселих жартів і 30 причин для посмішки.

Вітаю з днем ​​народження і в твої 30 років хочу побажати стояти біля витоків натхнення, плисти за течією удачі, впадати в океан великого успіху. Нехай в житті буде гармонія і баланс, нехай за тобою всюди слід любов і щастя.

Нехай в 30 років неймовірною стане твоя внутрішня сила, нехай з плечей обрушаться всі гори і попереду стелитиметься велика стежка до великого щастя і успіху. Бажаю світлих перспектив, веселих свят життя і найщиріших почуттів душі.

Вітаю з 30-річчям і від усього серця бажаю, щоб вогні не гасла ні в будинку, ні в душі, щоб любов була всередині і навколо тебе. І нехай в 30 років в житті буде все необхідне для щастя, нехай ясніше стане горизонт і перспективніше майбутнє. Бажаю успішного розкриття талантів і забезпечення успіху будь-яких планів.

Вітаю з віком, коли вже і ще все можна. У твої 30 років хочу побажати навколосвітніх подорожей країнами щастя і островам любові. Нехай блиск в твоїх очах не меркне, нехай нікуди не дінеться твоя впевненість і цілеспрямованість до заповітних мрій.

Дивіться також: