Привітання з 18-річчям в прозі

Вітаю з 18-річчям і побажати в цю солодку пору тобі хочу неймовірної краси життя і впевнених прагнень до цілей, безсумнівною удачі на шляху і великого везіння, успішних починань і високих досягнень, відмінного настрою і великого щастя.

Вітаю тебе з повноліттям і від щирого серця бажаю тобі міцно стояти на ногах в цій дивній життя, багатою на пригоди! Нехай твоя голова завжди буде світлою і холодної, а серце – гарячим і люблячим. Вибери ту дорогу, яка дійсно кличе тебе на виконання корисних і цікавих справ. Радий знайомству з такою особистістю, як ти, яка в такому юному віці має добрі прагнення і приємний характер. З Днем народження!

Нехай в 18 років життя буде прекрасна, нехай не хвилює тебе жодна проблема, нехай не порушить твоїх планів ні одна обставина. Бажаю юності надій і краси мрії, бажаю щастя душі і неземне кохання серця.

Вітаю з днем ​​народження! Люби життя і вона з радістю відповість взаємністю. Умій вирішувати всі помилки і розчарування, які зустрічаються на шляху і це дасть тобі дорогу до щастя, любові і гармонії. Кожен будує свій «замок» сам, так нехай твій буде захищений від усього негативного.

Хочу привітати тебе з днем ​​повноліття, побажати тобі – знайти гідну роботу, побудувати запаморочливу кар’єру, відчути смак життя, знайти свою другу половинку, а ще – веселитися, сміятися, відриватися, відпочивати, гуляти і друзів не забувати.

Вітаю з повноліттям і бажаю тобі найбільш правильних і приємних кроків у дорослому житті. Нехай надмірна серйозність буття обійде тебе стороною, адже і без того відповідальна особистість, якій можна довіряти. Твій день народження – важливе веселе подія, яке ти обов’язково відзначиш найкращим чином!

Як яскраво горять сьогодні очі від гордості і щастя у самого сонячного чоловічка на світі, адже йому сьогодні 18! Ти дорослий, а це звучить гордо! Прийми море привітань і гори подарунків від найрідніших людей, гори, квітни і не забувай, що кожен дорослий в душі дитина.

З днем ​​твого повноліття я тебе щиро вітаю! Бажаю тобі, в твій день народження, сибірського здоров’я, безмежного щастя і неземної краси. У твої 18 років, так багато для тебе відкрито можливостей і доріг, і мені хочеться побажати, щоб ти обов’язково скористався своїм шансом і зробив правильний життєвий вибір. Щоб життєвий шлях привів тебе до успіху, слави і достатку.

Вісімнадцять років тому в такий же світлий день ти з’явилася на світ. Вісімнадцять років тому світ став кращим, бо в ньому з’явилася ти. Вісімнадцять років світлом, щастям сяють очі твоїх батьків. Так нехай же цей світ ніколи не померкне і буде висвітлювати твій шлях. З Днем народження!

Дивіться також: