Прикольні привітання з днем ​​народження на 20 років в прозі

Гарні привітання з днем ​​народження на 20 років, українською мовою, в прозі.

Вітаю з топ-20 твоєму житті. Нехай ця дата стане щасливим і радісним подією, нехай цей рік відкриє море можливостей для тебе і подарує масу неймовірних ідей. Бажаю в 20 років величезної пристрасті і грайливою любові, ніжної ласки і чудовою удачі, веселого сміху і неповторною харизми, життя, як малина, і щоб не зустрічалася на шляху жодна скотина.

Від щирого серця та нирок вітаю з 20-річчям. Хочу побажати, щоб в житті все було по-королівськи: ошатні шати в багатьох кількостях, смачні і відмінні трапези з ікоркою і запеченої хрюшею, вірні піддані і добрі друзі, нескінченний запас багатства і благородна любов.

На твоєму годиннику протикает 20 років. Вітаю і бажаю влипнути в щастя, як мошка в варення. Нехай твоє життя буде коктейлем з радості, любові, удачі, гумору, везіння, насолоди, пісень, танців, захоплення і подиву.

Вітаю з чудовим ювілеєм, адже до старості ще далеко. Тому нехай в 20 років в твоєму житті буде божевільне везіння, неймовірна спрага щастя і любові, море задоволень і кльових ідей, вірних друзяк і пригодницький витівок.

Вітаю з ювілеєм, і зовсім не старості, а бурхливої ​​молодості. Нехай в твою двадцятку увійдуть чудові хіти життя, неймовірні успіхи, круті злети і дні безумства від щастя. Бажаю колесити по світу з хорошою компанією, ніколи не гальмувати і не вигадати здавати назад.

Вітаю з двадцяткою твоєму житті. Бажаю, щоб цей ювілей подарував все найбажаніше і офігенно. Бажаю вистачати удачу, як бика за роги, бажаю бути задоволеним людиною, як слон після купання, бажаю, щоб жаба ніколи не душила, бажаю не бити байдики і не кидати слова на вітер, бажаю мчати назустріч щастю на всіх вітрилах.

Дивіться також: