Смс і короткі привітання з 45-річчям жінці, чоловікові в прозі

Гарні смс і короткі привітання з 45-річчям жінці, чоловікові українською мовою, в прозі.

Вітаю з 45-річчям і від чистого серця бажаю світитися від щастя і горіти яскравими ідеями, прагнути до успіху і підкорювати нові вершини, не втрачати оптимізму і вірити в себе.

Вітаю з 45-річчям і бажаю стиглих ягід щастя в житті і квітів удачі, невгасаючим сил в тілі і невичерпного натхнення душі.

Вітаю з 45-річчям і від щирого серця бажаю згасає життєвої сили і неймовірною доброти душі, наземного щастя і безсумнівного оберега від негоди.

Вітаю з 45-річчям і сердечно бажаю молодості душі і бадьорості тіла, вірного щастя і міцного кохання, радісних подій і добрих історій життя.

Вітаю з 45-річчям і всім серцем бажаю щедрих плодів старанних старань, стиглих ягідок щастя і любові, ароматних квітів натхнення і радості.

Вітаю і в 45 бажаю власного острова скарбів, фруктово-ягідного настрою і сталості щастя в житті.

Вітаю з ювілеєм і бажаю від душі бути воістину щасливою людиною в 45, не втрачати своїх надій і бравих сил, сміливо йти вперед і домагатися своїх цілей.

Бажаю в 45 життя, немов танець, і нехай кожен день цей танець буде різний – на твій смак: то вальс радості, то танго пристрасті, то почанга натхнення, то самбо любові.

З ювілеєм! Хочу побажати Вам у всьому удачі, успішних років – веселих і яскравих. Відмінного здоров’я і сяючих очей.

Дивіться також: