Вітання сину з 50-річчям від мами, тата в прозі

Гарні вітання синові з 50-річчям від мами, тата українською мовою, в прозі.

Син мій любий, вітаю тебе з 50-річчям. Бажаю міцним бути і сильним, відважним, сміливим і енергійним, щодня бути в тонусі і в відмінному настрій. Хай щастя і любов не залишає твій будинок, нехай Бог береже твою сім’ю, нехай удача посміхається тобі і допомагає досягати всіх цілей.

Улюблений син, вітаю з 50-річчям. Нехай пройдений етап твого життя стане справжньою гордістю і втіхою душі, нехай майбутнє твоє буде світлим і успішним, а в сьогоденні бажаю тобі великого щастя, сімейного благополуччя, доброго здоров’я і добрих звісток.

Дорогий мій син, вітаю тебе з 50-річчям. Від щирого серця хочеться тобі побажати бравого здоров’я і невтомних сил, енергії і бадьорості духу, поваги оточуючих і великої удачі на твоєму шляху, сімейного блага і розуміння, миру над головою, успіхів і високого достатку.

Син улюблений і дорогий, тобі сьогодні 50, з чим щиро тебе вітаю. В твій ювілей бажаю міцних сил і мирного неба, благополуччя в домі і радості в душі, успіху в будь-якій справі і успішного досягнення цілей, бадьорості тіла і відмінного здоров’я.

Сьогодні сина вітаю я з круглою датою, тобі сьогодні п’ятдесят! Разом з твоїм ювілеєм в наш будинок прийшли веселощі і радість. Ти – наша гордість, синку! Моя любов до тебе безмежна, та й зрештою, як і всіх рідних. Я як ніхто хочу тобі добра, любові, достатку, щоб твої діти ніколи тебе не засмучували. І нехай в волоссі сивина, але залишайся в душі молодий на століття!

Дивіться також: