Привітання з 40 річчям сину від мами / тата в прозі

Гарні привітання з 40 річчям сину від мами / тата українською мовою, в прозі.

Дорогий сину, вітаю тебе з 40-летимо. Хочу тобі побажати, рідний, великої удачі і незламних успіхів в твоїх справах, прекрасного здоров’я і вірного кохання, благополуччя в домі і щирого щастя. Синок, будь шанованою людиною, відважним героєм, добрим чоловіком і чудовим сім’янином.

Синок, вітаю тебе з 40-річним ювілеєм! Бажаю тобі успіхів, реалізації, досягнень поставлених цілей і величезного особистого щастя! Кам’яного здоров’я, сталевих нервів, надійних партнерів, багато любові і прекрасних відчуттів. Щасти тобі, рідний!

Дорогий сину, в твоє 40-річчя хочу побажати нових відчуттів, нових емоцій, нових досягнень, нових успіхів, нових можливостей і нових ідей. Нехай цей вік додасть тобі впевненості і сил, нехай цифра 40 стане новим етапом щастя і процвітання.

Вітаю з 40-річчям, дорогий син. Хочу побажати тобі стійкої драбини життя до переможних вершин, що складається із ступенів добра і підтримки рідних, розуміння і любові близьких, вірною удачі і благополуччя, поваги та цілеспрямованості. Будь любимо, мій хороший, здоровий і відважний.

Дорогий сину, вітаю тебе з твоїм 40-річчям. Щиро бажаю тобі щастя на твоєму шляху, благополуччя, успіху і везіння, бажаю тобі впевнено до своїх цілей йти, осягаючи удачу, любов і щиру радість без сумніву.

Інші привітання