Привітання з днем ​​народження 21 рік дівчині, хлопцю, подрузі, другу, синові, дочці в прозі

Тобі сьогодні 21. Ти ще на самому початку захоплюючого, різноманітного, часом складного життєвого шляху. Але ти вирішиш будь-які питання легко. Доросле самостійне життя чекає на тебе. Сміливо йди вперед, нехай тебе супроводжують щира любов, велика удача і, звичайно, здоров’я!

Вітаю тебе з днем ​​народження, із 21-им роком життя, і нехай це життя буде яскравою і веселою, цікавою і чудовою. Бажаю завжди мати другий шанс і в будь-який сутичці завойовувати перше місце!

Вітаю з днем ​​народження. Бажаю не плутатися в нетрях життя, а кожен день закохуватися, бажаю в 21 рік насолоджуватися життям по повній і ніколи не переставати вірити в свою мрію. І нехай справно працюють твоїх два крила, нехай у всьому тобі дістається перше місце.

Вітаю від душі із 21-им днем ​​народження. Нехай цей рік буде успішним і красивим, нехай ця дата принесе багато перемог і досягнень, нехай кожен день наповнюється щастям і благодаттю, нехай серце дихає любов’ю, а душа виконує мелодію по нотах веселощів і радості.

Вітаю з днем ​​народження і в 21 рік побажати хочу впевнених цілей, постригати ідей, відмінного настрою, високого прагнення, підтримки близьких, яскравих світанків, солодких мрій, бравих успіхів, непереможного оптимізму і щасливого кожної миті життя.

Вітаю із 21-им днем ​​народження і побажати в цей чудовий день хочу щасливих подій і пам’ятних моментів, чарівних історій і добрих чудес, високих прагнень і впевнених сил, вірних друзів та світлої любові, неймовірною удачі і неодмінного щастя.

Вітаю із 21-им днем ​​народження і побажати від щирого серця хочу твердої рішучості і впевненості в собі, високих прагнень і бравих мрій, щасливих подій і радісних днів, добрих моментів і хороших друзів.

Вітаю із 21-им днем ​​народження і бажаю від щирого серця великих надій і очікувань, чудового настрою і великого щастя, цікавих захоплень і ідей, неймовірних сил і блискучих успіхів, високих досягнень і перемог, щирої любові і постійної удачі.

Дорогий (Ім’я) в твій двадцять другого дня народження хочеться тебе привітати Побажати тобі щоб твій життєвий шлях став шляхом перемог тому будь серед сильних сміливим серед слабких добрим вмій вчиться і працювати любити всім серцем і прощати І нехай наші побажання допоможуть тобі в молоді роки застосовувати мудрість

Вітаю з днем ​​народження і в 21-ий день народження бажаю від щирого серця цікавих життєвих ідей і прекрасного настрою, впевнених сил і великого везіння, перспективних горизонтів і пристроїв щастя, веселих друзів і щирої любові.

З Днем народження. Нехай в 21 рік буде море щастя і удачі, океан можливостей і перспектив, водоспад надій і натхнення, озеро любові і солодких мрій. Бажаю плисти по вірному течією, бажаю знаходити завжди своє.

Дивіться також: