Привітання прабабусі з днем ​​народження в прозі

Гарні привітання прабабусі з днем ​​народження, українською мовою, в прозі.

Дорога прабабуся, я вітаю тебе з днем ​​народження. Хочу побажати тобі, мила, постійного світла радості в житті і виправдання всіх твоїх добрих надій. Нехай твій будинок ніколи не покине достаток і затишок, нехай твоє серце живе любов’ю і зберігає щастя.

Дорога моя прабабуся, вітаю тебе з днем ​​народження. Я тобі побажати хочу залишатися завжди бадьорою і веселою, доброю і щирою, ласкавою і турботливою. Нехай життя твоє буде довгим і щасливим, нехай в ній буде ще багато радісних подій і світлих сімейних свят.

Мила прабабуся, дорога моя, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі міцних сил і бадьорості душі, поваги і блага, щасливих днів і радісних новин, хорошого достатку і улюблених поруч людей.

Дорога моя прабабуся, вітаю тебе з днем ​​народження. Хай не буде на душі тривоги та суму, будь здорова, щаслива і весела. Бажаю щирих посмішок і для серця радості. Нехай залишається теплою і доброю атмосфера в твоєму домі, а ми завжди будемо поспішати до тебе в гості.

Моя улюблена прабабуся, наш мудрий порадник і наша підтримка, з днем ​​народження тебе, дорога. Бажаю тобі довгих років щасливого життя, без хвороб і недуг, бажаю тобі сонячної погоди на душі, світлих надій і щирої любові в серці. Нехай новий день приносить в твій будинок доброту, тепло і радість.

Дорога моя прабабуля, вітаю з днем ​​народження. Мила, добра, кохана, я тебе бажаю міцних сил і доброго здоров’я, радісного настрою і відради душі, неодмінного щастя і дружної сім’ї, щирої любові близьких і веселих свят в колі рідних людей.

З днем ​​народження сьогодні вітаємо нашу дорогу прабабусю! Бажаємо, щоб здоров’я було міцним, довгих років життя, радості, надбавки до пенсії і всіх благ. А любов’ю і турботою ми забезпечимо!

Мила моя, люба, дорога прабабуся! Бажаю тобі в день народження багато, багато здоров’я, любові близьких і рідних людей, бажаю, щоб твій безцінний досвід став у нагоді дітям, онукам і правнукам, щоб вони почерпнули з нього те безцінне, чого, часом, так не вистачає в житті!

Прабабуля моя дорога! Кожна зморшка твоя — промінчик тепла, кожна седінка — світло душі твоєї. Вітаємо тебе і бажаємо натхнення для улюблених справ, гострого зору для хороших книг, завзятих подружок для веселих бесід. І багато-багато років без бід!

Інші привітання