Короткі привітання з днем ​​народження бабусі від внучки, онука в прозі

Гарні короткі привітання з днем ​​народження бабусі від внучки, онука, українською мовою, в прозі.

Дорога бабуся, вітаю з днем ​​народження! Бажаю міцного здоров’я, підтримки і розуміння близьких людей, щасливої ​​усмішки і прекрасного настрою! Будь сповнена оптимізму і життєвої енергії! Я тебе люблю!

Бабуся, бажаю життя, як довга щаслива річка з потоком енергії і сил, з берегами любові і втіхи. З Днем народження рідна.

З Днем народження! Бабуся довголіття тобі і щастя. Не сумуй, а посміхайся і даруй нам свою доброту, тепло і гарний настрій.

З днем ​​народження, бабуся. Бажаю чудово себе почувати, щиро любити, з хорошим настроєм і втіхою серця жити — не тужити і не хворіти.

Насиченою, цікавою життя, любові рідних, бадьорості і тиску, як у першої жінки-космонавта. З днем ​​народження, бабуся!

Бабуся, в твій день народження поспішаю побажати тобі яскравого світла доброти і щастя, любові і радості в кожному твоєму дні. А також бажаю здоров’я, енергії, сил і благополуччя.

З днем ​​народження, бабуся! Здоров’я міцного, впевненості в силах, всіх земних благ, відмінного настрою і родинного щастя.

Мила бабуся, в твій день народження бажаю, щоб серце браво билося, щоб для нього ніколи не було причин сумувати. І нехай для чудовою бабусі кожен день буде чудовим.

Бабуся, з днем ​​народження! Бажаю тобі великого оптимізму і добра, вірною удачі і щирого щастя, благополуччя і відмінного здоров’я, душевної радості та достатку в домі.

Бабуся, я тобі бажаю здоров’я і благополуччя, затишку і добра. Нехай для тебе дзвінко співають птахи, цвітуть квіти, зріє врожай, наступають щасливі дні. З Днем народження рідна.

Бабуся в твій день народження бажаю щастя, як в добрих казках, радості, як в красивих піснях. Ще бажаю завжди залишатися володаркою міцного здоров’я і чуйного серця.

Бабуся, в твій день народження я хочу побажати любові та турботи близьких, сплеску щасливих емоцій і безперервного потоку чудових ідей.

Бабуся, з днем ​​народження. Будь завжди такою ж милою, доброю, ніжною, лагідною, турботливою, відвертою, щирою, коханою і люблячою, красивою і чарівною.

Бабуся, радість моя, вітаю тебе з днем ​​народження. Нехай буде міцним твоє здоров’я і щасливого життя, любові, розуміння близьких тобі і світлої радості.

Бабуся дорога, з днем ​​народження тебе. Бажаю тобі неймовірного здоров’я і в душі вогню, веселою бадьорості і в родині розуміння, любові, турботи і близьких людей уваги.

З днем ​​народження, бабуся моя мила. Бажаю тобі світу, блага, щастя, здоров’я і душевної радості.

Інші привітання