Прикольні привітання з днем ​​народження колезі в прозі

Гарні прикольні привітання з днем ​​народження колезі, українською мовою, в прозі.

Крутого професіонала і аса своєї справи, суперского колегу вітаю з днем ​​народження. Бажаю, щоб всі старання і старанність до роботи восполнялись великою зарплатою в гаманці, бажаю міцної, як віскі, любові і хмільного щастя в житті.

Вітаю тебе з днем ​​народження, дорогий колега. Нехай дохід завжди тисне кишені, нехай в будь-якій справі посміхається фортуна, бажаю не знати проколів і провалів і вічно жити під кайфом щасливою і красивою життя.

Колега, вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю тобі зірок з неба, щастя в душу і мільйон на дрібні витрати! Нехай улюблена робота тебе заворожує, а досягнення підносять до небес! Радості тобі, поменше гидот, більше солодощів і прекрасного настрою!

Прийми вітання, колега. Нехай в день народження робота сама себе зробить, нехай в цей день тобі неймовірно поталанило і раптом трапиться незвичайне диво. Бажаю тобі капусти на кишені, бажаю самому не бути редискою, не червоніти, як помідор, класти хрін на думку недоброзичливців і завжди залишатися огірком-молодцем.

З днем ​​народження, колега. Бажаю ніколи не тягнути кота за хвіст і завжди впевнено йти до вершин успіху, а ще бажаю нервів, як канати, здоров’я, як скеля. Нехай в твою світлу голівоньку приходять світлі ідеї, нехай в твою розкішне життя приходять шикарні можливості.

Вітаю тебе, колега з днем ​​народження твоїм. Бажаю по життю бути задоволеним, наче слон після купання, бути щасливим, як лінивець під час сну, бути небезпечним для ворогів, як шаблезубий тигр, бути життєрадісним і веселим, як качконіс. Бажаю щасливого вітру в житті і гарячої лави вулкана любові.

Колега, в твій день народження бажаю, щоб від роботи коні здихали, але не ти, щоб на хліб з ікоркою завжди вистачало, щоб на твоєму обличчі завжди було задоволено посміхається, щоб в особистому житті досить було пристрасті та інтиму, щоб тебе не засмучували дріб’язкові люди-комашки, щоб настрій завжди було супер!

Колега, вітаю з днем ​​народження і від душі бажаю летіти до своєї мети, немов кульова блискавка, створювати в поле своєї діяльності імпульси успіху, жити без напруги, мати високий опір для конкурентів, задовольнятися кожним супер-днем крутих злетів і врожай.

Колега, в твій день народження хочу побажати не напружуючи рук і попи заробляти мільйони, не напружуючи звивин мозку і м’язів тіла домагатися неймовірних успіхів. Нехай в гаманці плодяться гроші, нехай в серці весело грає гармонь.

Колега, в твій день народження побажаю, щоб завжди вистачало на икорку, щоб без угаву співало твоє серце і рвало гармонь високими нотами щастя душа. Бажаю фарту, як у Буратіно, бажаю мріяти про сокровенне, як Мальвіна і зберігати вічну закоханість, як П’єро.

Вітаю колегу-профі з днем ​​народження. Бажаю капусти паперової та Отпадная настрою, великого веселощів і умілих відмазок, великої удачі і життєвих казок.

Суперского людини і чудового колегу вітаю з днем ​​народження. Нехай по роботі буде пруха, а в житті суцільна везуха, нехай бабло капає на кишені, а щастя буде щирим, світлим і без вади.

Колегу сьогодні вітаю з днем ​​народження. Бажаю роботи без особливих зусиль і поту, високої зарплати в великих купюрах і діяльності без турботи, бажаю бути мудрим по життю, не гірше ніж Ніцше і Кант, щоб співав і грав для тебе пісню радості талановитий і добрий музикант.

Товариш мій любий, мій дорогий колега, вітаю тебе з днем ​​народження твого. Побажаю тобі сил і ентузіазму, як у коня в колгоспі, поваги і впевненості в собі, як у голови, бажаю тобі плідних трудоднів, відривного і веселого відпочинку, добрих і вірних друзів і по вихідним пивка холодного.

Колега дорогий, вітаю з днем ​​народження. Нехай грошенята самі лізуть в кишеню, нехай справи чарівним чином творяться і ведуть до успіху, нехай життя приносить море позитиву і щирого сміху, нехай любов протягом багатьох років залишається пристрасної, а будь-яка авантюра цікавою і безпечною.

Вітаю колега мій шановний з днем ​​народження. Бажаю незліченної багатства, любові, як в казці, щастя неземного і відмінного здоров’ячка. Бажаю, щоб ніхто і ніколи не встромлял палиці тобі в колеса, бажаю бути шанованим і шанованим людиною, як Папа Римський.

Інші привітання