Короткі привітання з днем ​​народження колезі жінці, чоловікові в прозі

Гарні короткі привітання з днем ​​народження колезі жінці, чоловікові, українською мовою, в прозі.

З Днем народження! Бажаю тобі успіху в нашій нелегкій праці. Нехай кожен твій день наповнитися радістю, бажання виконуються, а робота приносить тільки задоволення!

Шановний колего, з днем ​​народження! Нехай на кожному кроці чекає успіх і везіння, нехай буде міцним здоров’я і щасливого життя.

Колега чудовий мій, вітаю з днем ​​народження. Бажаю благополуччя, удачі, успіху, здоров’я, поваги і прекрасного фінансового стану.

З Днем народження! Нехай збуваються всі бажання, нехай кар’єра рухається вгору. Стабільності, щастя і радості.

Вітаю з днем ​​народження мого чудового колегу. Бажаю матеріального достатку і блага, на велику повагу і особистого щастя, великих досягнень і незламних успіхів в діяльності і життя.

Колега, з днем ​​народження! Краси, любові, надії, радості, здоров’я, уваги, кар’єрного зростання, взаєморозуміння, затишку, комфорту і тільки самого найкращого!

З днем ​​народження, колега. Нехай в житті все складається відмінно і чудово, а в роботі — вдало і успішно. Бажаю у всьому мати свою вигоду і завжди знаходити своє щастя.

Вітаю, шановний колего, з днем ​​народження. Бажаю креативності та самореалізації, впевненості, здоров’я, щастя і удачі.

З Днем народження. Колега, бажаю удачі в гонці за перемогою, бажаю попутного вітру в гонитві за своєю мрією.

З Днем народження, колега. Бажаю великих габаритів зарплати, щастя, удачі, натхнення, успіху, блага життя і любові.

Шановного колегу хочу привітати з днем ​​народження. Побажаю стрімкого зростання в кар’єрі і високих успіхів, легкої роботи і захоплюючих інтересів в житті.

З днем ​​народження, колега. Бажаю ранку з бадьорим кави, насиченого дня з великим успіхом і приємного вечора в хорошій компанії.

Дорогий колега, з днем ​​народження тебе. Бажаю любові міцної і виконання мрії заповітної, високого кар’єрного росту і в фінансовому достатку постійного приросту.

З Днем народження! Бажаємо якнайшвидшого підвищення по службі, фінансового благополуччя, приємних знайомств. Щастя в вашому домі і удачі в нових починаннях.

З днем ​​народження, колега. Бажаю роботи без переутружденія, мрії без сумніву і щастя без зупинки.

Колег, з днем ​​народження. Бажаю роботи на успіх і велику зарплату, а життя за курсом удачі і з погодою стабільного щастя.

З Днем народження! Підвищення заробітної плати і просування по кар’єрних сходах. Бажаю знайти себе і отримати задоволення від нового дня.

Інші привітання