Ювілей вчителя 50 років — привітання у прозі

Гарні привітання на ювілей вчителя 50 років українською мовою, в прозі.

Вітаю з ювілеєм прекрасного вчителя. Бажаю Вам в 50 років браво викладати і не знати помилок, відчувати себе чудово і осягати великий успіх, дарувати вірні знання дітям, щиру любов рідним і добру посмішку перехожим.

Доброго, щедрого, улюбленого вчителя вітаю з 50-річчям. Бажаю Вам завжди залишатися прикладом розсудливості, терпіння, справедливості, рішучості, поваги і розуміння. Будьте щасливі і кохані, здорові і успішні. Нехай будь-яку розпочату Вами справа приносить задоволення, радість і успіх.

Хочеться побажати Вам, щоб ті насіння знань і умінь, які Ви змогли посіяти в цьому світі, дали буйні сходи і допомогли легко дихати, гордо йти по життю, отримуючи гідну поваги і подяку, із задоволенням займатися своєю справою. Бажаю жити ще півстоліття в здоров’ї і щастя.

Учитель — одна з найбільш гідних професій, той, хто дає знання людям заслуговує самого кращого в цьому житті. Вітаю з п’ятдесятилітнім ювілеєм і бажаю, щоб учні завжди приносили радість, а кожен новий день був наповнений щастям і сяйвом нових, чарівних вражень.

Шановний вчитель! Вам сьогодні 50, отже, свій життєвий шлях ви пройшли на «відмінно» і знання, які ви даєте сьогодні, ніхто ні в якому разі не може поставити під сумнів. Ми висловлюємо вам свою глибоку повагу і визнання за ту увагу, безцінний досвід, які нам щедро віддаєте. Ми щиро вважаємо вас своїм другом, наставником, бажаючим нам добра і досягнення поставлених цілей. Бажаємо вам величезного здоров’я, безмежного терпіння і вдячних учнів!

Інші привітання