Вітання дочки з 50-річчям від мами, тата в прозі

Гарні вітання дочки з 50-річчям від мами, тата українською мовою, в прозі.

З днем ​​народження, донечка, з твоїм 50-річчям. Дорога, я тобі бажаю жити без бід і хвороб, дарувати коханим радість і добро, займатися улюбленою справою і завжди бути в гарному настрої, залишатися при будь-якій погоді щасливою і коханою.

Донечка, вітаю тебе з днем ​​народження, з твоїм ювілеєм! Сьогодні ти підійшла до солідного віку, ти вже і сама мама і бабуся. Але для мене ти завжди будеш моєю маленькою пустотливий дівчинкою. Бажаю тобі жіночого щастя, бути коханою і неповторною. Нехай життя твоє буде наповнена радістю і щасливими посмішками. І пам’ятай — після 50 життя тільки починається!

Ось минуло багато років, як ти народилася на світ. Бажаю тобі залишатися дихаючої здоров’ям, молодістю і жіночністю. Нехай суєта і все повсякденні турботи не залишають слідів ні на твоєму серці ні на гарному обличчі. Добра і світу, моя люба!

Рідна моя кровинка! Нехай півстолітньої свято не засмучує тебе і не змушує шкодувати. Нехай попереду тебе чекають прекрасні миті бездоганного щастя. Нехай, дорога моя донечка, вік не заважає тобі залишатися прекрасною жінкою.

Дочка, кохана, моя, і дорога — ти назавжди залишишся для мене дитиною, незважаючи на вік. Тому я хочу побажати тобі лише найкраще — успіху в кар’єрі, затишку і комфорту в будинку, розуміння, любові, благополуччя в родині, фарту і везіння в житті.

Інші привітання