Смс і короткі привітання з днем ​​народження хлопцю в прозі

Гарні смс і короткі привітання з днем ​​народження хлопцю, українською мовою, в прозі.

Вітаю з днем ​​народження і бажаю життєвих перемог. Нехай в твоєму житті завжди присутня щастя, успіх, любов, благополуччя, мужність і сміливість.

З Днем народження! Милий, бажаю тобі удачі і везіння. Втілити в життя свої мрії та найзаповітніші бажання.

З днем ​​народження, хлопчина. Бажаю бути безстрашним, сильним, розумним, красивим, вмілим, талановитим, непохитним і непереможним.

З днем ​​народження, хлопчина. Бажаю не ходити коло та навколо, а твердо знати, що тобі потрібно для щастя і впевнено відвойовувати у долі своє.

З днем ​​народження, хлопчина. Бажаю твердого характеру, бравого запалу, впевненою сили і високого інтелекту. Нехай тобі щастить, хай у тебе завжди буде багато можливостей.

З Днем народження. Для самого крутого хлопчина бажаю мати все найкраще в житті, встигати в справах і на тусовках, йти завжди по стежках, що ведуть до мрії.

З Днем народження! Бажаю вірних друзів, красивих дівчат, відмінного настрою, яскравого сонця над головою, добра і розуміння.

Бажаю щоб скоріше збулося все те, про що задумав ти, нехай життя буде сповнена твоя – любові і краси!

З Днем народження. Відмінний хлопець, хай тобі завжди щастить, хай в цілу мозаїку щастя збираються яскраві моменти веселих і вдалих днів.

Для хлопця сміливого, відважного, гарного бажаю жити по добрим звичаям і справедливим принципам, з упевненими позиціями і великими можливостями. З Днем народження.

Вітаю чудового хлопця з днем ​​народження! Бажаю море удачі і океан натхнення, водоспад любові і озеро щастя, щоб десятою дорогою обходили всі негоди.

Доля не встоїть перед твоїм чарівністю і подарує все ключі від усіх дверей світу. Нехай буде так! З днем ​​народження, іменинник!

У твій день народження, хлопчина, хочу побажати завжди бути в тренді і в курсі всіх справ, ніколи не втрачати прагнення до перемоги і спраги кращого життя.

Побажаю самому крутому хлопцеві в день його народження великих веселих свят душі, здоров’я, і ​​море захоплень, відваги, мужності, удачі та достатку, щоб жилося тобі завжди весело і солодко.

З Днем народження! І доля тебе балує нехай, не торкнуться втрати, хвороби і смуток.

Дивіться також: