Смс і короткі привітання з днем ​​народження брату в прозі

Гарні смс і короткі привітання з днем ​​народження брату, українською мовою, в прозі.

Дорогий брате, вітаю тебе з днем ​​народження. Нехай твоє життя буде сповнене великим і міцним щастям, взаємної і щирою любов’ю, стабільної удачею і достатком.

Братик, з днем ​​народження. Будь оптимістом по життю, успішним реалістом в справах, веселим романтиком у відносинах і щасливою людиною по життю.

Дорогий брате, з днем ​​народження тебе. Будь завжди на піку успіху і везіння, бажаю міцного здоров’я, любові і натхнення.

З Днем народження брате. Нехай буде в житті повний достаток і порядок, нехай попереду тебе завжди чекає успіх, нехай твоє справжнє повно буде щастя і везіння.

Братика дорогого з днем ​​народження вітаю. Рідний, будь по-справжньому щасливий, міцно любимо, в усьому успішний і задоволений життям!

Братик, вітаю з днем ​​народження! Бажаю море перемог і досягнень, любові і тепла, достатку і реалізації, надійності і цілеспрямованості! Будь щасливий, дорогий!

Братик, в твій день народження я тобі хочу побажати 4 важливих стихії для твого життя: повітря щастя, вогню любові, безмежних вод успіху і стійкою землі благополуччя під ногами.

Братик, з днем ​​народження. Будь завжди впевнений у своїх успіхах і задоволений своєю чудовою життям!

Братик, в твій день народження хочу побажати не дивлячись на тяжкості буднів завжди залишатися життєрадісною людиною щасливою душі і доброго серця.

З Днем народження! Братик, бажаю придбати машину і об’їздити на ній весь світ. Будь здоровим, сильним, мужнім, добрим і красивим.

Дорогий брате, з днем ​​народження тебе! Бажаю, море позитиву, ідей, планів і вільного часу. Щастя, виправданих надій і любові! Ти кращий!

З Днем народження! Брат, нехай чекають тебе великі успіхи у всіх починаннях. Нехай у тебе буде багато пам’ятних моментів і життя дарує веселі сюрпризи.

З Днем народження братику. Бажаю ні дня без перемоги, ні години без удачі, ні хвилини без щастя, ні секунди без любові. Нехай все буде в твоєму житті просто і красиво!

З днем ​​народження, брат мій дорогий. Бажаю тобі гойдатися на хвилях любові і щастя, вдихати повітря радості і натхнення, йти по дорозі успіху і везіння.

Дорогий брате, в твій день народження бажаю бути невразливим, непохитним і непереможним. Нехай вірними супутниками по життю будуть щастя і удача.

Братик мій любий, вітаю з днем ​​народження. Бажаю тобі океан щастя, море любові, озеро щастя, водоспад надій і радості.

Братик дорогою, з днем ​​народження тебе. Будь завжди самим собою, бажаю щастя в душі і в серці вогню.

З днем ​​народження, братику. Бажаю побудувати свою імперію щастя і створити свою історію великих успіхів.

Дивіться також: