Привітання з ювілеєм 50 років свекрусі від невістки, в прозі

Гарні привітання з ювілеєм 50 років свекрусі від невістки українською мовою, в прозі.

Мила моя свекруха, вітаю Вас з днем ​​народження. Нехай акордами щастя грає Ваша душа, нехай в ритмі натхнення б’ється Ваше серце, нехай неймовірні сили пробуджуються в Вашому тілі з кожним днем, нехай приємні сюрпризи і чудеса трапляються з Вами постійно.

Як в день ювілею, так і кожен день щире бажаю Вам більше сонячного тепла, світла і менше життєвих дощів, а засмучення геть відсутні в кожному дні. Бажаю більше посмішок, невтомній активності і нехай здоровий дух б’є ключем.

Дорога свекруха! Яка ти все-таки гарна і молода, але ж тобі вже 50. А мені здається, що переді мною стоїть ефектна жінка, моя ровесниця з завзятим блиском в очах. Ти довірила мені життя свого сина, і я намагаюся зробити його життя прекрасніше усіма силами, проявляючи тим самим до тебе величезну повагу. Спасибі тобі, моя дорога, за твою турботу, допомогу, увагу. Ти радуешь нас своєю присутністю в нашому життя, тому бажаємо тобі величезного здоров’я, довгих років життя і вічної краси!

Дорога свекровушка, з ювілеєм тебе. Я не вірю в усі ці дурні анекдоти про відносини дружини з матір’ю чоловіка і не вважаю, що це якось ставиться до нас з тобою. Тому можу з чистим серцем побажати тобі гарного свята і хай ще через п’ятдесят років ми відсвяткуємо новий твій, вже столітній, ювілей!

Дивіться також: