Привітання з ювілеєм 40 років татові в прозі

Гарні привітання з ювілеєм 40 років татові українською мовою, в прозі.

Дорогий тато, вітаю тебе з 40-річчям. Я тобі бажаю сили і здоров’я, благородства душі і милості серця, щоб рідні оточували тебе любов’ю, щоб щастя і удачі завжди відкрита була твоя дверцята. Благополуччя тобі, тато, успіхів і радості.

Дорогий тато, вітаю тебе з 40-річчям. Бажаю впевнених позицій в життя і поглядів з надією в завтрашній день. Папа, нехай час забирає з собою всі біди і печалі, залишаючи в пам’яті світлі і радісні спогади, нехай попереду тебе чекає ще море перемог, успішних стартів і бравих справ.

Дорогий мій і улюблений тато, вітаю тебе з твоїм 40-річчям. Бажаю тобі ще багато досягнень і великих перемог, прекрасного здоров’я і надійного захисту від бід, сімейного щастя, удачі і добра, нехай буде радісна душа твоя і весела.

Дорогий тато, вітаю з 40-річчям. Бажаю тобі залишатися сміливцем і авторитетом сім’ї, відважним героєм і справедливим чоловіком, бажаю тобі могутньої сили і найміцнішого здоров’я, поваги та успіхів, вірною удачі, любові близьких і домашнього затишку, високого достатку і вічного оптимізму.

Татко, вітаю тебе з 40-м днем ​​народження! Бажаю, щоб всі твої задумки втілилися в реальність. Щоб ти був безцеремонно щасливий і натхненний. Нехай робота приносить бажаний достаток, будинок дарує умиротворення і теплий затишок, друзі стоять пліч-о-пліч, а рідні завжди будуть поруч! Люблю тебе!

Дивіться також: