Привітання з днем ​​народження подрузі дочки

Гарні привітання з днем ​​народження подрузі дочки, українською мовою, в прозі.

Милу і добру подружку моєї донечки вітаю з днем ​​народження. Бажаю гарного життя, чудових ідей, безсумнівного щастя, щирої радості, солодких мрій, цікавих захоплень, незабутніх пригод і вічної краси.

З днем ​​народження, чудова подруга моєї донечки. Бажаю тобі, люба, веселою життя, наповненою солодкими мріями, маленькими і великими радощами, яскравими фантазіями, цікавими ідеями та незабутніми подорожами.

Чарівну і милу подругу моєї донечки вітаю з днем ​​народження. Бажаю чудових миттєвостей життя і щасливих подій, радісних емоцій і світлої любові, доброго здоров’я і чудового настрою, великих успіхів і успіху у всьому.

Мила, чудова, чудова подруга моєї донечки, вітаю тебе з днем ​​народження. Нехай твоє життя буде повне яскравих фарб, щасливих сюжетів, кумедних історій, веселих ідей, високих прагнень і дивовижних миттєвостей.

Гарну і добру, милу і ніжну подружку моєї донечки вітаю з днем ​​народження. Бажаю тобі щасливого життя без заздрості і образи, прекрасних шансів на удачу і щирої любові, великих досягнень і особистих перемог, добрих друзів і вічної життєрадісності.

Вітаю з днем ​​народження подружку моєї дочки! Бажаю, щоб твоя краса розквітала, посмішка сяяла на обличчі, а очі світилися щастям! Нехай у тебе все виходить, виконуються бажання, з’являються мрії і відкриваються перспективи. Добра тобі, щирості, гармонії і тяги на краще!

Чудову подружку моєї донечки хочу привітати з днем ​​народження. Бажаю тобі, люба, щоб ти була щаслива, успішна, красива, везуча і найкраща. Нехай мрії твої здійснюються, нехай бажання виконуються, нехай дихає серце любов’ю і надією, хай буде радості і веселощів океан твій безмежним.

Славну подружку моєї доньки я вітаю з днем ​​народження. Бажаю, щоб життя твоє було веселою, цікавою і різноманітною, щоб було в ній і щастя, і любов, щоб кожен день дарував тобі і радість, і надію, щоб кожен раз перед тобою відкривалися і нові горизонти успіху, і великі дороги до мрій.

Дивіться також: