Привітання з днем ​​народження дівчинці в прозі

Донечка, ти у мене найкраща, найкрасивіша, мила, розумна, добра, турботлива, чуйна, привітна … Загалом, найкраща! Нехай поруч з тобою завжди знаходяться тільки ті люди, які цінують і захоплюються цим. З Днем народження!

Мила моя дівчинка, бажаю тобі завжди весняного серця і тепла в твоєму маленькому, але такому гарячому серці. Нехай в душі неодмінно живе мрія, а реальність негайно втілює її в дійсність. Краси, вічної молодості і щирих посмішок бажаю в твій довгоочікуваний день народження!

Наша улюблена дівчинка! Сьогодні День твого Народження, а значить, всі солодощі, іграшки, повітряні кулі належать тільки тобі. Ти дивно швидко ростеш, дорослішаєш, на льоту схоплюєш нові знання. Бажаємо тобі залишатися завжди такою милою, допитливою, працьовитої дівчинкою, яка завжди радує своїх батьків і вміє добиватися поставлених цілей.

Маленька квіточка з очима кольору волошок, твої веселі кучерики закохує в себе з першого погляду. Так нехай твій день народження принесе тобі стільки веселощів і щастя, щоб вистачило поділитися з усім світом і все одно залишилося чимало. Нехай твої маленькі ручки в цей день будуть зайняті лише подарунками, а щічки горять від поцілунків.

Дивіться також: