Привітання з днем ​​народження дитині в прозі

Вітаю з днем ​​народження, милий дитина. Нехай в житті буде все, що дарує щастя, радість і посмішки: велосипеди і ковзани, цукерки та фрукти, іграшки та ігри, прогулянки і каруселі, подорожі та пригоди, мультфільми та казки, пісні та друзі.

Чудовий дитина, в твій день народження я хочу побажати жити цікаво і вірити в диво, мріяти, веселитися, а кожен день свій прикрашати в яскраві кольори веселки і радісні емоції щастя.

Чудовий дитина, нехай для тебе буде цей світ чарівним і яскравим, а життя – цікавою і веселою. Вітаю з днем ​​народження і бажаю смішних жартів, приємних сюрпризів, щасливих посмішок, вірних друзів, добрих днів і завжди гарного настрою.

Прекрасного і улюбленої дитини, чудового чоловічка, вітаємо з днем ​​народження! Бажаємо, щоб легке і заразливо-приголомшливе настрій завжди було з тобою. Щоб всі твої мрії виконувалися, світ – посміхався тобі і розорював настіж усі двері дивовижних відкриттів і можливостей!

Вітаю з днем ​​народження і хочу побажати бути дитиною щасливого дитинства і солодких мрій, ніколи не залишатися осторонь і завжди ловити промені добра і радості. Нехай яскравою веселкою стелиться твій шлях, нехай життя повне буде веселощів і різнобічних інтересів.

Вітаю тебе, чарівне дитя. У твій день народження бажаю бути щасливим дитиною цілий рік: взимку літати на санчатах з гірки, навесні пускати кораблики по калюжах, влітку плавати по морських хвилях, а восени збирати букети з різнокольорових листя. І нехай кожен день у тебе буде особливим, веселим і чудесним. А для гарного настрою бажаю багато солодощів і іншої смакоти.

Вітаю з днем ​​народження. Сіяй яскравою посмішкою, немов сонце, розливають дзвінким сміхом, як річка. Бажаю, щоб кожен твій день був таким же радісним, цікавим, захоплюючим, приємним і незвичайним, як цей день рожденья!

Вітаю з днем ​​народження тебе, диво. Бажаю жити в яскравому, добром, веселому, яскравому та цікавому світі мультиків, казок, чудес, пригод, подорожей, свят і посмішок. Не гай своєї цілеспрямованості, мчися назустріч до великих перемог і головним мріям.

Чарівне дитя, в твій день народження бажаю море удачі і океан щастя, сонячних посмішок і веселих днів, тільки гарного настрою і таких же друзів. Нехай усі дороги ведуть до успіху, нехай всі мрії здійснюються на «раз, два, три».

З днем ​​народження, радість! Хочу тобі побажати, щоб твоє життя – це було з гірки на лижах і санках, по калюжах в гумових чоботях, по квітковим полях і високим морським хвилям, по осіннім лісам і великих дорогах. Бажаю, щоб у домі завжди було щось солоденьке і настрій завжди залишалося таким же.