Привітання з днем ​​народження 18 років внучці від бабусі / дідусі в прозі

Гарні привітання з днем ​​народження 18 років внучці від бабусі / дідусі, українською мовою, в прозі.

Прекрасна наша внучка, вітаємо тебе з 18-тим днем ​​народження! Бажаємо, щоб ти знайшла свій життєвий шлях. Щоб твоя краса зачаровувала, розум – дивував, рішучість приводила до потрібних результатів. Будь здорова, щаслива, кохана, активна і постійно в гарному настрої!

Мила онучка, з днем ​​народження тебе. Бажаю, щоб у 18 років у тебе було багато цікавих захоплень і високих цілей, бажаю тобі щасливої ​​дороги до твоїм бажанням і мріям, бажаю неймовірної краси і щедрості душі, бажаю щирої любові і великої радості.

Дорога моя онучка, вітаю тебе з 18-річчям. Мила, я тобі бажаю гарного життя без зайвих турбот і клопоту, щасливих подій і радісних миттєвостей, бажаю вірною удачі і неземне кохання, щирої щастя і неймовірних успіхів у всіх твоїх починаннях.

Онучка, вітаю тебе з 18-летимо. Бажаю залишатися такою ж красою ненаглядної, доброю душею і милою дівчиною, бажаю веселих і різноманітних інтересів в житті, радісних емоцій, веселощів душі, щоб любити один, гарного настрою і великого щастя.

Онучка, вітаю тебе з 18-річчям. Мила моя, бажаю тобі в житті ароматних квітів щастя, пахощів любові і щастить. Будь прекрасна і досконала, сповнена ідей і енергії, оточена хорошими людьми і добрим увагою.

Дивіться також: