Привітання з днем ​​народження 18 років онукові від бабусі / дідусі в прозі

Гарні привітання з днем ​​народження 18 років онукові від бабусі / дідусі , українською мовою, в прозі.

Дорогий мій онук, вітаю тебе з 18-річчям. Бажаю йти своєю дорогою до своєї мрії і завжди залишатися відважним чоловіком, хорошим чоловіком, надійним другом, найкращим сином і онуком. Нехай, незважаючи на те, що ти став дорослим, доля балує тебе подарунками, нехай у твоєму житті має місце і любов, і щастя, і успіх.

З днем ​​народження, мій дорогий онук. У твої 18 років бажаю тобі від душі міцного здоров’я і світлої удачі, високих цілей і благополуччя, щасливої ​​дороги і великих перемог, надійних друзів і підтримки близьких, великої любові і щирого щастя.

Дорогий онук, вітаємо тебе з 18-річчям! Бажаємо, щоб ти був сповнений сил, здоров’я і енергії. Будь в центрі подій, отримуй задоволення від життя, пробуй, намагайся, досягай вершин і ніколи не здавайся! Будь кращим, люби і будь любимо, подорожуй і отримуй нові відчуття! Ми тебе безмежно любимо!

Вітаю, мій дорогий онук, з твоїм 18-річчям. Бажаю тобі впевнених цілей в житті і успішного їх досягнення, вірного щастя на твоєму шляху і безсумнівною удачі, високих успіхів та особистих перемог, світлого і перспективного майбутнього, веселого і щасливого сьогодення.

Дорогий мій онук, вітаю тебе з 18-річчям. Рідний мій, бажаю тобі втілити в життя свою заповітну мрію і досягти всіх своїх цілей, стати по життю шановним, успішним і доброю людиною, завжди залишатися сильним і здоровим, міцним і мужнім, бажаю взаємної любові в житті і перспективного саморозвитку.

Дивіться також: