Привітання з 40-річчям мамі в прозі

Гарні привітання з 40-річчям мамі українською мовою, в прозі.

Моя рідна, дорога матуся, вітаю тебе з 40-річчям. Бажаю жити під ясним і сонячним небом, бажаю відчувати себе щасливо і вільно, бажаю яскравого вогню сімейного вогнища, благополуччя, великих успіхів у справах і удачі.

Дорога мама, вітаю тебе з 40-річчям. Хочеться тобі побажати вічного травня в душі і прекрасної погоди за вікном, приємних і радісних сюрпризів в житті і щирої любові в серці, успіху в справах і поваги в будь-якій компанії, нев’янучий сил і краси.

Мамочка, вітаю тебе з 40-річним ювілеєм! Бажаю тобі завжди бути красивою, веселою, улюбленої, ініціативної та досягає бажаного. Ти, для мене, найкраща, турботлива і уважна. Нехай здійсняться твої мрії, душа буде спокійна і безтурботна. Добра тобі, мам.

Рідна моя, кохана і найкраща мама, вітаю тебе з 40-річчям. Побажаю тобі, щоб кожен день щасливим був, щоб кожен місяць виконував заповітне бажання, щоб кожен рік любов і радість приносив, щоб в сім’ї було благополуччя і розуміння.

Мамочка, в твої чудові 40 хочу побажати як і раніше бути жінкою-загадкою, яка вміє зачарувати з першого погляду і заворожити з першого слова. Мила, хай ти маєш право буде час і успіх, нехай для тебе цей світ з кожним днем ​​наповнюється радістю і щастям.

Інші привітання