Привітання з 40-річчям другу в прозі

Гарні привітання з 40-річчям другу українською мовою, в прозі.

Дорогого друга вітаю з 40-річчям. Бажаю тобі мирного неба над головою і абсолютної удачі в твоїх справах, сімейного щастя і розуміння рідних, чудових успіхів і чудового настрою, хорошого достатку, міцного кохання і везіння.

Дорогий мій друг вітаю тебе з 40-річчям. Нехай з життя підуть всі печалі та образи, нехай буде тільки щастя і удача в ній, бажаю щирої любові, сімейного блага і достатку, добра, миру, великих успіхів і міцного здоров’я.

Вітаю тебе, мій любий друже, з твоїм 40-річчям. Не думай про погане і живи з посмішкою, що не піддавайся життєвим забобонам і прагни до успіху. Бажаю тобі міцного здоров’я і бадьорості, невтомного бажання підкорювати нові вершини, благополуччя, удачі, великого щастя, любові і везіння.

Мій любий друже, вітаю тебе з 40-річним ювілеєм! Бажаю тобі життя повної зростаючої позитивної прогресії! Нехай повною чашею буде будинок, надійним дружнє плече, вірною і чистої любов. Бажаю тобі великого людського щастя! Ти завжди можеш розраховувати на мою допомогу і підтримку!

Що таке 40 років? Це вік, коли все тільки починається. Вітаю, любий друже і хочу побажати твердо стояти на ногах, не піддаватися сумнівам душі і впливу заздрісників, не залишати в стороні своїх бажань і робити все, що завгодно твоєму серцю.

Дивіться також: