Привітання з 20 річчям другу в прозі

Гарні привітання з 20 річчям другу, українською мовою, в прозі.

Друже, вітаю тебе з 20-річчям. Бажаю бути веселим, перспективним хлопцем, в руках якого велика удача, поруч з яким люблячі люди, попереду у якого багато перемог і грандіозних звершень. Будь здоровий, мій дорогий, рішучий, наполегливий, сміливий, завжди націлений на перемогу і в усьому хороший собою.

Дорогий друже, вітаю тебе з 20-річним ювілеєм! Бажаю тобі, щоб твоя молодість принесла тобі якомога більше позитивних відчуттів, приголомшливих подій, щирості, вірності, підкорення бажаних вершин! Нехай більше буде відданих друзів і менше розумних ворогів. Нехай життя тече в правильному руслі. Щастя тобі і всіх благ!

Мій друг, напарник і товариш – вітаю тебе з 20-річним ювілеєм! Бажаю всілякої радості і безліч емоційних підйомів! Досягнення всіх поставлених цілей, легкості і удачі, прибутковості і зростання в усьому, чим займаєшся. Отримуй задоволення від життя і завжди багато посміхайся!

Дорогий друже, я тебе вітаю з 20-им твоїм днем ​​народження. Нехай у тебе буде багато сил і бравих ідей, нехай серце наповнюється любов’ю і щастям, нехай душа прагне до висот успіху, нехай твоє життя стане великою історією з пам’ятними датами і знаменними подіями.

Друг, з ювілеєм! 20 років – це закінчення юнацького періоду і вступ в зрілий вік. Бажаю зберегти життя азарт, запал, пристрасть, ентузіазм, властиві молодості, а також придбати мудрість, усвідомлення відповідальності, досвід, сенс, орієнтири, доступні зрілості. Будь здоровий, упевнений в силах, сильний духом!

З днем ​​народження, добрий друг. У твої 20 бажаю тобі летіти назустріч новим і захоплюючим подіям твоєму житті. Завжди прагни кращого і отримуй краще. Укріплюй своє здоров’я, загартовуй моральний дух, завжди будь бадьорий і веселий. Любові тобі взаємної і міцного щастя.

Дивіться також: