Привітання з 20-річчям донечці від мами, тата в прозі

Мила моя і дорога донечка, я вітаю з днем ​​народження тебе і всім серцем бажаю щоденного дива і постійної радості, стабільного благополуччя життя і безсумнівного щастя душі. Дочка, ніколи не подавайся сумнівам і завжди впевнено прямуй до вершин успіху.

Роки летять як метелики, залишаючи після себе лише блискучий слід пилку спогадів. Я дивлюся на тебе моя сонячна донечка, і майже не бачу тієї крихітки, народженої двадцять років тому. Ти перетворюєшся на прекрасну, сильну молоду жінку, але не поспішай бігти по цій стежці для дорослих. Двадцять – це цікавий час, дорожи кожної його мілісекунд. Будь найщасливішою для мене, втілюй свої бажання і мрії в життя!

Зовсім недавно, ти тільки з’явилася на світ, зараз тобі вже 20 років. Ти вже зовсім доросла, для тебе життя тільки починається. В майбутньому тебе чекає стільки нового. Нехай все тобі дається легко. Будь сильною, впевненою і ставай ще прекраснішою.

Вітаю тебе з днем ​​народження, моя мила донечка. В твої чудові 20 років я побажаю тобі бути неймовірно щасливою, окриленої любов’ю і натхненної заповітною мрією. Нехай щастить у всьому, нехай буде на твоєму обличчі завжди чарівна і мила усмішка.

Донечка, я вітаю тебе з 20-річчям і хочу побажати найсвітлішого і доброго майбутнього, самого щасливого і веселого сьогодення, найтепліших і радісних спогадів для ностальгічних вечорів. Нехай тобі щастить в будь-якому твоєму справі, рідна, хай ніколи не стукають в твої двері ні смуток, ні біда.

Дивіться також: