Привітання сестрі з 40-річчям в прозі

Гарні привітання сестрі з 40-річчям українською мовою, в прозі.

Моя дорога, рідненька сестричка, вітаю тебе з 40-річним ювілеєм! Бажаю чудового настрою, казкових подій, прекрасного здоров’я, фінансового благополуччя та море позитиву! Ти прекрасна, моя хороша. Бажаю тобі величезного жіночого щастя, здійснення бажаного, розвитку і просування, затишку і комфорту, радості і любові! З Днем народження!

Дорога сестро моя, вітаю з твоїм 40-річчям. Як говорили в фільмі, життя після 40-ка тільки починається. Так нехай і у тебе почнеться нереальна смуга везіння і щастя, приємних сюрпризів та радісних подій, неймовірної удачі і неймовірних чудес.

Моя сестричка, сьогодні ти стала на рік прекрасніше, мудрішими і дорослішими. Ти така гарна, чуйна, цікава і дивна, такий і залишайся. З твоїми законними 40, Не переставай радіти дрібницям, вони зазвичай приносять багато щастя!

Улюблена моя сестра, вітаю з 40-річчям. Нехай неспішно йдуть твої року, без печалі і жалю. Бажаю добрих вчинків, ласкавих слів, теплої надії і блага, бажаю багато щасливих годин, щоб в житті твоєї була радість, любов і відвага.

З ювілеєм тебе і з Днем Народження, сестричка, 40 років – це пора розквіту зрілої краси, вітаю тебе з досягненням цього дня. Нехай сьогоднішнє свято і всі наступні дні будуть наповнені радістю, а для смутку і скорботи в них місця і не знаходиться.

Дивіться також: