Привітання на 40 років чоловікові в прозі

Гарні привітання на 40 років чоловікові українською мовою, в прозі.

Вітаю, чоловік мій дорогий, з 40-річчям тебе. Бажаю тобі безперешкодної дороги до будь-якої мети і великого успіху на шляху, прекрасного здоров’я і чудового настрою, впевненості в собі і бадьорості душі, благополуччя, достатку і веселощів.

Дорогий чоловік, я тебе вітаю з 40-річчям і бажаю бравих життєвих перемог, незгасного оптимізму, високих цілей, чудового настрою, безсумнівною удачі в справах, неймовірних успіхів, відмінного здоров’я, стабільного блага і міцної щасливої ​​родини.

Дорогий чоловік, вітаю тебе з 40-річчям. Рідний мій, я тобі бажаю стати на рік старше, але не старіше, додати до своїх досягнень нові успіхи і нагороди, відкинути в сторону непотрібні справи і жалю, залишити все хороше, подвоїти щастя життя і не упустити свого успіху.

З 40-річчям хочу привітати мого дорогого і самого коханого чоловіка. Милий, бажаю тобі завжди залишатися найулюбленішим і сильним, відважним і сміливим, рішучим і справедливим для своєї сім’ї, бажаю успішного досягнення цілей та здійснення мрій, бажаю благополуччя і процвітання в будь-якій справі, бажаю прекрасного здоров’я і удачі.

Дорогий, вітаю тебе з 40-річним ювілеєм. Ти приголомшлива людина і чудовий чоловік. Мій улюблений, милий, рідний! Бажаю, щоб всі твої ідеї втілилися в реальність. Щоб будинок був відрадою, а робота – нагородою. Нехай в твоєму житті трапляється якомога більше хорошого, надихаючого, позитивного. Я завжди поруч і в усьому допоможу. Неймовірно люблю тебе і бажаю найкращого!

Дивіться також: