Привітання другу з 50-річчям в прозі

Гарні привітання другу з 50-річчям українською мовою, в прозі.

Дорогий друже, вітаю з 50-им днем ​​народження, з півстолітнім ювілеєм. Бажаю тобі від щирого серця залишатися міцним і сильним, добрим і веселим, щасливим і коханим. Нехай життя дарує щедрі подарунки, велике везіння і світлу удачу.

Вітаю тебе, дорогий мій і шановний друже, з 50-річчям. Від душі хочу побажати тобі оптимістично дивитися на життя і з радістю зустрічати новий день, ставити високі цілі і успішно втілювати заплановане в реальність, користуватися повагою в будь-якому колі суспільства і бути міцно улюбленим сім’єю, берегти своє щастя і пишатися своїми роками.

Ми з тобою в цьому житті не мало побачили і я хочу сказати тобі, що такий друг як ти – це просто знахідка, так що ніколи не переставай вірити в себе і свої сили, не зупиняйся на досягнутому, прагни до нових висот, які не дозволяй обставинам псувати твої плани, а злим людям псувати твій настрій. Так що, з ювілеєм, завжди залишайся таким же чудовим другом, з яким легко можна пережити навіть найстрашніші часи.

Дорогий, друг, з ювілеєм 50 років вітаю! Побажаю тобі безкорисливих друзів, турботи і уваги дітей і онуків, побути трохи безвідповідальним, трохи вітряним, трохи закоханим. Чи не стояти на місці, а тільки розвиватися, нових вершин домагатися, і завжди бути задоволеним своїм життям.

Мій особливий, дорогий друже, сьогодні у тебе особливий ювілей. Сьогодні ми відзначаємо твою половину століття. Це неймовірне свято, в який я хочу побажати тобі прожити в два рази більше років, ніж вже прожито, що не пізнати гіркоту бідності і образ, і зберегти свою мужність, честь, порядність. Я з тобою до останнього.

Дивіться також: