Прикольні привітання з днем ​​народження тітки в прозі

Гарні прикольні привітання з днем ​​народження тітки, українською мовою, в прозі.

З днем ​​народження вітаю найкрутішу тітку по життю і мою чудову тітоньку. Бажаю тобі, люба, мчати на шикарному автомобілі по дорозі щастя і везіння, робити зупинки для чудового відпочинку і веселощів душі, огинати всі дорожні знаки і перешкоди, ловити подих вітру удачі і любові. Бажаю тобі багато грошей, мало турбот і балансу в гармонії.

Мила тітка, вітаю з днем ​​народження. Бажаю тобі, щоб щастя в житті било високим і пишним фонтаном, щоб завжди твій завзятий характер і приголомшлива харизма дозволяли насолоджуватися цим життям, щоб кожен твій день був солодким, як варення, щоб в твоїй душі кожен раз прокидалося натхнення.

Тітоньку мою золоту вітаю з днем ​​народження. Я тобі бажаю всього самого яскравого, барвистого, доброго, прикольного і Отпадная. Ніколи не відчувай себе втомленою конячкою, нехай життя твоє буде смачною і солодкою, здоров’я тобі, як у бика побажаю і чистого повітря, як у берегів Алтаю.

Дорога тітка, в твій день народження я хочу побажати, щоб з кожним днем ​​твій гаманець товстішав, твоє «я» самостверджується, твоя чергова мрія неодмінно збувалася. Мила моя, нехай бадьорістю заряджає не тільки каву, нехай робить частішим пульс не тільки спорт.

Найкрутішу тітку вітаю з днем ​​народження. Бажаю веселою життя в масть, щоб не наздоганяла тебе ніяка напасть, бажаю бути зухвалою і сміливою, як горда левиця, по життю йти як справжня цариця, ще побажаю бабла і везіння, щоб кожен день відвідувало тебе натхнення.

Дорога тітка, вітаю тебе з днем ​​народження. Мила моя, бажаю плавати в океані успіху і щастя, немов спритно рибка, бажаю ніколи не задкувати назад від своїх прагнень і мрій, немов рак, бажаю бути зіркою на сцені свого життя і постійно запалювати вогонь веселощів в своєму серці.

З днем ​​народження, тітонька. Бажаю такого життя, щоб хоч на Таїті, хоч в Таїланд, хоч на мерсі, хоч на лімузині, хоч в плаття від кутюр, хоч в костюмі космонавта, хоч по морю, хоч по океану, хоч бутерброд з ікрою, хоч м’ясо з м’ясом або фруктами з тропіків, в загальному, дорога моя, нехай у тебе завжди буде настрій, відчуття щастя, натхнення і можливість для всіх бажань твого серця!

Тітку-душку вітаю з днем ​​народження. Бажаю бути заводний і жвавою, як конячка грайлива, веселою і безпосередньою, як мавпочка непосидюча, красивою і витонченою, як горда пантера, успішної і хваткою, як зубаста акула.

Тітка дорога, з днем ​​народження вітаю. Нехай в кишенях буде багато бабла, а в душі — багато радості і тепла, нехай по життю завжди пре, нехай завжди буде думок і дій високий політ.

Інші привітання