Кращі привітання з весіллям від друзів нареченого в прозі

Гарні привітання з весіллям від друзів нареченого українською мовою, в прозі.

Наш чудовий друг сьогодні одружився. Це прекрасна подія. Вітаємо тебе, дорогий, і твою чудову дружину. Будьте щасливі і міцно один одним улюблені, бажаємо вам благополучного і світлого спільного шляху, щирих почуттів і вічної любові, радісних емоцій і солодких мрій.

Друже, вітаємо тебе і твою чарівну дружину. Ми бажаємо вам від дощу удвох ховатися під однією парасолькою надії, бажаємо тобі, друже, стати Атланті сім’ї, який на своїх плечах впевнено буде тримати фундамент подружнього щастя. А дружина нехай буде богинею, зігріває тебе своєю любов’ю і ніжністю.

Нашим молодим сьогодні ми бажаємо довгої радісною спільного життя. Як друзі нареченого ми знаємо цього хлопця багато років, нехай він стане твердою опорою для своєї дружини, справжнім захисником родини. Бажаємо, щоб молодята збудували міцну і дружну сім’ю, і щоб життя було благополучної щасливою.

Дорогий наш друг, ось і настав твій час, час залишити в стороні дитячі забави і стати відповідальним чоловіком. Бажаємо, щоб ти завжди міг відстояти інтереси своєї сім’ї, щоб твоя чарівна дружина тебе всім серцем любила і надихала своєю ніжністю на великий успіх і великі подвиги. Будьте щасливі в шлюбі, залишайтеся завжди джерелом радості і веселощів один для одного.

Незважаючи на те, що сьогодні ми втрачаємо відмінного друга, ми раді! Ради, що ти знайшов свою другу половинку, вирішив пов’язати з такою розумницею і красунею своє життя. Друже, ти потрапив в прекрасні руки. Щастя вам, нехай будинок наповниться дитячим сміхом і затишком. Любіть і цінуйте один одного! Гірко!

Клуб людей, які завжди готові поцупити нареченого за пивом, щиро вітає з весіллям і бажає молодим довгих років щастя і поменше сварок, а краще взагалі обійтися без них. І, звичайно ж, нехай наречена хоч зрідка випускає нареченого до нас або ж нас пускає до нього.

Дивіться також: