Кращі привітання на весілля найкращої подруги в прозі

Гарні привітання на весілля найкращої подруги українською мовою, в прозі.

Дорога моя, ти для мене завжди була не тільки подругою, але і сестрою, вічної підтримкою, швидкою допомогою в екстрених ситуаціях, розуміючим співрозмовником в розмовах по душам і просто важливим для мене людиною. А сьогодні у тебе велика подія, чудове свято життя. Вітаю з днем ​​весілля, радість моя, і хочу побажати щасливого сімейного життя, благополучного і доброго спільного шляху з чоловіком, вічної любові і високого достатку, повної чаші радості і здоров’я. Завжди цінуєте один одного і не дозволяйте ніяким обставинам життя порушити лад у вашому домі. А тепер нехай буде гірко, щоб в подальшому було тільки солодко. Гірко!

Сьогодні світле свято, моя найкраща подруга вийшла заміж. Дорога, я тебе щиро вітаю. Бажаю вам з чоловіком створити чудову і дружну сім’ю, де будуть рости чудові дітки, де буде розуміння, щастя, радість і благополуччя. Щастя та любові нашим молодим.

Подруженько моя найкраща і хороша, вітаю з великим і радісним святом — з днем ​​створення нової щасливої ​​родини. Бажаю тобі, люба, і твоєму чудовому чоловікові вічної романтики і гарячої любові, ніжності і радості, благополуччя і успіху, достатку і розуміння, міцного здоров’я і забавних діток.

Сьогодні радісний і великий день, моя найкраща подруга вийшла заміж. Вітаю тебе, мила. Бажаю, щоб ти завжди залишалася найприголомшливішою і чудовою дружиною і господинею. Вічної любові вам з чоловіком, незгасного щастя, довгих років радості й удачі, сімейного тепла і затишку, і, звичайно ж, веселих і бешкетних дітлахів.

Моя найкраща подруга сьогодні стала дружиною свого чоловіка-щасливчика. Дорогі, я вас вітаю від душі і хочу побажати бути справжнім скарбом один для одного, ні на хвилину не припиняти любити і турбувати про свою сім’ю. Бажаю щасливого подружнього життя, подруга, нехай чоловік носить на руках, пестить і плекає тебе.

Сьогодні моя найкраща подруга вийшла заміж! Щиро вітаю вас з днем ​​весілля! Бажаю, щоб ваша красива пара завжди була дружна і щаслива. Нехай радісні миті переростають в роки прекрасне життя. Любові вам, повного взаєморозуміння і сімейного благополуччя.

Інші привітання