Короткі привітання з днем ​​народження дідусеві від внучки, онука в прозі

Гарні короткі привітання з днем ​​народження дідусеві від внучки, онука, українською мовою, в прозі.

Дідусь, бажаю сіяти добрі надії і світлі почуття, а пожинати плоди любові і щастя. З днем ​​народження, нехай здоров’я твоє міцнішає з кожним днем.

Дідусь, з днем ​​народження тебе. Бажаю всіх добрих благ в житті, тільки хороших новин на сімейній раді і міцних, бравих сил.

Дідусь, в твій день народження щиро бажаю глобального потепління в серця, високих прагнень душі, радісних новин і яскравих моментів щастя в кожному твоєму дні.

З днем ​​народження, діда. Бажаю бути важливим радником в сім’ї і ініціатором веселих свят. Будь здоровий, дідусь, молодий душею, бадьорий тілом і щасливий серцем.

З днем ​​народження, дорогий мій дідусь. Бажаю бути міцним і сильним Атланті, залишатися найкращим дедой на світлі. Хай не буде часу для смутку, нехай завжди співає твоє серце.

З днем ​​народження, дідусю. Бажаю забувати все погане, відсіювати невдачі і жити щасливо, незважаючи на погоду і обставини в світі.

Дорогий діда, в твій день народження хочу побажати жити без смутку і жалю, зустрічаючи кожен новий день з великим запасом сил і доброю посмішкою.

Діда, в твій день народження хочу побажати, щоб твій вік був довгим і щасливим, щоб на ньому було ще багато досягнень, подорожей, свят і зустрічей.

Дідусь, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі оптимізму і позитивно зарядженої енергії, великого щастя і достатку, поваги і благодаті в будинку.

Дорогий дідусю, з днем ​​народження. Бажаю тобі міцних сил і прекрасного здоров’я, поваги та розуміння рідних, сімейного щастя і блага, любові і душевної радості.

Дідусю, з днем ​​народження. Залишайся міцним і сильним чоловіком з добрим серцем і відкритою душею. Бажаю тобі великого поваги, здоров’я і любові близьких людей.

Дідусю, з днем ​​народження тебе. Бажаю міцного сили і впевненого здоров’я, сімейного блага і любові близьких, чудового настрою і самопочуття.

Дідусю, з днем ​​народження. Бажаю тобі бороди, як у Хоттабича, щоб ти зміг виконати все, що тобі заманеться.

Дорогий дідусю, вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю, щоб твої щасливі очі горіли азартом і допитливістю. Щоб ти був здоровий і міцний! Люблю тебе і хочу, щоб у тебе все було добре!

Дивіться також: