Привітання з 35-річчям колезі жінці, чоловікові в прозі

Гарні привітання з 35-річчям колезі жінці, чоловікові українською мовою, в прозі.

Шановного колегу вітаю з 35-річчям і від щирого серця бажаю ніколи і ні в чому собі не відмовляти, бути самодостатнім і впевненим у собі чоловіком, жити в велике задоволення з цілеспрямованістю до своїх бажань і щирою любов’ю в серці.

Колега, вітаю тебе з 35-річчям. Бажаю 3 головних супутника в житті — здоров’я, удачі і любові, бажаю відчувати себе і справлятися з будь-якою справою завжди на тверду 5! Успіхів у роботі, благополуччя в родині, високих польотів і досягнень!

Дорогий колега, від душі вітаю з 35-річчям і побажати хочу, щоб в житті ти зміг домогтися ще багато чого, щоб ти ніколи не зупинявся на одному місці і завжди рухався вперед, щоб в кожному твоєму дні була присутня удача й успіх, щоб в твоєму житті яскравими променями розливалося щастя. Творчих ідей і креативних задумок, колега.

Колега, з ювілеєм тебе, з 35-річчям! Нехай всі зірки неба світять для тебе! Нехай щастям світяться очі, і радує оточуючих твоя відкрита усмішка! Великих тобі висот у професійній сфері, затишку і комфорту в будинок, любові і ніжності від коханих! Нехай здійсняться мрії, і зростає добробут! Зі святом!

Сьогодні 35 виповнилося моєму доброму колезі. Я від щирого серця вітаю і бажаю залишатися на гребені хвилі успіху і щастя, втілювати свої ідеї і задумки в реальність, працювати плідно і якісно, ​​відпочивати весело і радісно, ​​бажаю також здоров’я міцного і щирого щастя.

Вітаю з ювілеєм, з 35-им днем ​​народження чудового колегу. Бажаю завжди досягати поставлених цілей і прагнути тільки до кращого, бажаю бути завжди в пошані і повазі, бажаю не знати поразок і бід, бажаю вірного здоров’я і величезної удачі, бажаю щирого щастя і всіх земних благ.

Інші привітання