Кращі привітання на весілля найкращому другу в прозі

Гарні привітання на весілля найкращому другу українською мовою, в прозі.

У цей світлий і добрий день мій найкращий друг знайшов велике щастя, він став творцем своєї сім’ї. Дорогий, я бажаю вам з дружиною довгих років міцного кохання і вірності, благополуччя і великого щастя, достатку і сімейного тепла, спільного успіху і везіння, веселого настрою і красивого життя.

Братик, дорогий мій друг, вітаю тебе з цією важливою подією, з днем, коли ти став і чоловіком, і захисником своєї сім’ї. Я бажаю вам з дружиною жити довго і щасливо, ніколи не закривати один від одного свої серця, завжди підтримувати вогонь любові в сімейному вогнищі і не залишати мрії один одного в стороні. Друже, я знаю тебе давно і навіть не бажаю, а з повною упевненістю можу сказати, що ти станеш турботливим і люблячим не тільки чоловіком, але і татом. Всіх благ вам, хлопці, і — гірко!

Сьогодні велике свято, мій кращий друг став чоловіком своєї чудової супутниці життя. Дорогі, я хочу вам побажати жити без бід і образ, зміцнювати свою любов і берегти своє щастя, бажаю спільних життєвих перемог, благополуччя, удачі і міцного здоров’я.

Мій найкращий друг сьогодні сказав «До побачення» холостяцького життя. Вітаю, друже, з появою вашої родини, з прекрасною дружиною і святом щастя. Бажаю вам завжди любити і поважати один одного, жити в розумінні і світі, благополуччя і вірності, великої удачі вам, світлої радості, достатку і красивих дітей.

Сьогодні знаменна подія у мого кращого друга — день весілля! Друже, ти знайшов свою половинку, закохався, натхненний взаємністю і отримав шикарну можливість створити свою ідеальну сім’ю! Я щиро за тебе радий! Бажаю, щоб ваша любов була вічною, достатку вам і благополуччя, багато задоволень і цікавого, щастя і взаєморозуміння!

Мій найкращий друг сьогодні став чоловіком, став справжнім чоловіком, вірним захисником і надійним главою свого сімейного держави. Вітаю тебе, дорогий, і твою прекрасну дружину. Бажаю вам 100 років, а може і більше, прожити без горя і печалей, міцно люблячи один одного і цінуючи кожним моментом. Будьте нескінченно щасливі, життєрадісні, успішні і прекрасні, а поки що «гірко».

Інші привітання